Wesołych Świąt

Zaczęty przez spitygniew, Grudzień 24, 2011, 14:45:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

tob ris tob

Jacieniemoge, ja ciągle myślę, że ten temat założył jasny i nie rozumiem, dlaczego pisze w ten sposób. Dopiero teraz zauważyłem że to nie sfinks, tylko spitygniew.  :-o
Dzień dobry :-)
  •  

Dynozaur

Cytat: spitygniew w Grudzień 26, 2011, 15:14:44
Ja tam oddaję cześć fuehrerowi KK, ktry ocalił świat przed Cthulhu.

Wut?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: тоб рiс тоб w Grudzień 28, 2011, 17:36:35
Jacieniemoge, ja ciągle myślę, że ten temat założył jasny i nie rozumiem, dlaczego pisze w ten sposób. Dopiero teraz zauważyłem że to nie sfinks, tylko spitygniew.  :-o

Tak właściwie to temat jest wydzielony ^_^'
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

tob ris tob

Cytat: Кульматицкі w Grudzień 28, 2011, 18:44:40Tak właściwie to temat jest wydzielony ^_^'
Nooo, w sensie, że jest napisany jako autor. :P
Dzień dobry :-)
  •  

spitygniew

Cytat: Dynozaur w Grudzień 28, 2011, 17:42:00
Cytat: spitygniew w Grudzień 26, 2011, 15:14:44
Ja tam oddaję cześć fuehrerowi KK, ktry ocalił świat przed Cthulhu.

Wut?
No racja, właśnie sprawdziłem i okazało się, że nazwa ostatniego dnia roku pochodzi od papieża Sylwestra I, nie Sylwestra II który zarządził modły w przełomie milleniów aby uchronić świat przed przbudzeniem Lewiatana (co według legendy miało nastąpić). Pewnie kolejna miejska legenda.
P.S. To prawda.
  •  

Dynozaur

#20
Cytat: spitygniew w Grudzień 29, 2011, 12:31:44No racja, właśnie sprawdziłem i okazało się, że nazwa ostatniego dnia roku pochodzi od papieża Sylwestra I, nie Sylwestra II który zarządził modły w przełomie milleniów aby uchronić świat przed przbudzeniem Lewiatana (co według legendy miało nastąpić). Pewnie kolejna miejska legenda.

Jaki z tego morał?

Nie świętować Sylwka? Robi się. Zawsze mnie ten dzień wkurwiał. pewnie wkurwiałby mniej, gdybym miał ciut większego Social Skilla, ale co tam...

A ja nawet nie miałbym nic przeciwko, gdyby się ten cały Lewiatan obudził. Wraz ze zwiększającą się liczbą "wiosenek na karku", moja postawa wobec świata staje się coraz bardziej nihilistyczna. na tyle nihilistyczna, że byłem gotów zagłosować na Palikota. Ale nie zrobiłem tego w końcu.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Mścisław Bożydar

Byulent, wesołych świąt :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Dynozaur

#22
Ja pozdrawiam wszech prawosławnych z Rództwem!

Christos roditsja, Wiecznaja pamiat', Kurica nie ptica, i drugije.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilène

Cytat: Кульматицкі w Styczeń 06, 2012, 21:30:01
Byulent, wesołych świąt :D
A Ruskie to nie przypadkiem obchodzą bardziej Nowy Rok, niż Boże Narodzenie, a to ostatnie to święto stricte kościelne?
  •  

Feles

Wszystkiego najlepszego językotwórczyniom i użytkowniczkom tego forum z okazji ich święta życzy Fēlēs.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

patka chorwatka

Cytat: Fēlēs w Marzec 08, 2012, 20:29:40
Wszystkiego najlepszego językotwórczyniom i użytkowniczkom tego forum z okazji ich święta życzy Fēlēs.

Dzięki, należę do tej drugiej kategorii, więc.... może trochę mniejsze zasługi  :-)
  •  

Vilène

Cytat: Fēlēs w Marzec 08, 2012, 20:29:40
Wszystkiego najlepszego językotwórczyniom i użytkowniczkom tego forum z okazji ich święta życzy Fēlēs.
Со мартоў празником! :P
  •  

Mścisław Bożydar

Wszystkiego najlepszego z okazji martynek ^.^
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Henryk Pruthenia

:D
Martynek :D

Wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Uprzemysłowienia Afryki (jedna moja koleżanka :D ).

Alfrún Trollsdóttir

Spóźnine, ale:

Macierz z Wami, drogie marty i z Wami, nie-marty (panowie). Goździka od czekolady i dużo językotwórstwa!
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •