Lecia Lec Lecia Aya's - język elfów?

Zaczęty przez infantile, Listopad 03, 2012, 20:24:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

infantile

nie bardzo wiem, w jakim dziale to umieścić, więc z góry przepraszam, jeśli ten nie jest najlepszym wyborem :)

mam mały problem, można powiedzieć, że coś w rodzaju zakładu. nie będę ukrywać, że nie wiele wiem o językotwórstwie, ale zaczyna mnie to coraz bardziej ciekawić. ;)
sprawa wygląda tak: ostatnio kolega napisał mi "Lecia Lec Lecia Aya's", a kiedy zapytałam co to za język, odpowiedział, że elfów. no więc byłam świecie przekonana, że zaraz go znajdę w googlach, a tu niespodzianka - nic a nic. potem dodał, że to dość ważna wiadomość, ale dalej nie chce mi powiedzieć co to znaczy. powiedziałam, że przekopię cały internet, ale znajdę. no i szukam sobie już parę dni, ale nic z tego.   ???
czy ktoś może zna ten język i wie, co to znaczy? nie dam w życiu za wygraną, dlatego gorąco proszę o pomoc  :-D
  •  

Rémo

Pozdrawiam! :)
  •  

infantile

  •  

infantile

a nazwa tego języka to coś na "w", tyle wiem, ale jestem zdeterminowana, cały czas szukam ;)
  •  

Feles

Jedno pytanie: czy masz na imię Marta? :P

A poważnie – niestety, nie wiem. Trudno to stwierdzić. Być może jest to czyjś język prywatny, nie publikowany, a wtedy odszyfrowanie czegoś takiego jest niemożliwe.
Łatwiej, gdyby miało się więcej próbek owegoż.
(Ale trzeba pamiętać, że nawet rękopisu Wojnicza, który jest źródłem dosyć pokaźnym, nie udało się rozwikłać; nie wiadomo nawet, czy znaczy cokolwiek.)
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

infantile

#5
tak, mam na imię Marta i nie wierzę że nawet tu zero prywatności ;-D
  •  

infantile

#6
tak czy inaczej, i tak to muszę znaleźć, dla swojej własnej dumy :-D
  •  

Silmethúlë

Cytat: infantile w Listopad 03, 2012, 20:37:41
tak, mam na imię Marta i nie wierzę że nawet tu zero prywatności ;-D

Feles, bądź łaskaw sprawdzić IP, czy nie zgadza się z jakimś innem użyszkodnim albo proxy.
  •  

Henryk Pruthenia


Todsmer

  •  

Henryk Pruthenia

Ale martoza multiużytkownicza już tak. Szkodzi temu foru jak mało co - multikonto za multikontém...

Aureliusz Chmielewski

Bardzo proste - przyłóż mu nóż do gardła i albo powie albo odetnij mu głowę. Jak już mu odetniesz głowę to napisz i my Ci powiemy co dalej zrobić.
The n-word
  •