Artykuł września 2020

Zaczęty przez Pluur, Wrzesień 26, 2020, 00:10:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Artykuł września 2020

Język gowojski
5 (55.6%)
Rümayi
0 (0%)
Wielbłąd i Rekin
4 (44.4%)
Nuaria
0 (0%)

Głosów w sumie: 9

Głosowanie skończone: Październik 03, 2020, 00:10:23

Pluur

Głosowanie na artykuł września 2020:

1. Język gowojski
2. Rümayi
3. Wielbłąd i Rekin
4. Nuaria

Jak ostatnio - ankieta czynna przez tydzień, tym razem głosujemy na jedną propozycję :D
  •  

Canis

Ale Nuaria nawet nie jest gotowa, półzrobiony artykuł nie powinien być artykułem miesiąca moim osobistym zdaniem. Nie wiem skąd ta nominacja.
Język gowojski ma mój głos.

Emil

Gowojski też skończony nie jest, ale prace k jego ukończeniu są bardzo bliskie.
  •  

Borlach

Ale przecież większość artykułów które dostały medal nie są skończone - chociażby artykuł o Imperium. Przecież to też jest ledwo połowa, a jak wygrało ankietę w zeszłym roku to stan pracy był jeszcze mniej zaawansowany. Gdybyśmy mieli dawać medale tylko artykułom w 100% ukończonym nie mielibyśmy wcale tak dużo artykułów o nagrodzenia
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  
    Pochwalone przez: Emil

Canis

A rozumiem o co wam chodzi, nie byłoby artykułów co miesiąc? xD
Mnie chodzi raczej o to, że niewykończone artykuły mają potem odznakę, która powinna wisieć na naprawdę dobrych artykułach. Ale ta odznaka nazywa się "artykuł miesiąca", więc chyba moja percepcja samej odznaki jest błędna, a wasza jest poprawna.

Myślałem jakiś czas nad alternatywnym ocenianiem artykułów (C, C+, B, B+, A, AA, AAA, AAA+). Kombinowałem z tym w https://jezykotw.webd.pl/wiki/Tabela_pa%C5%84stw_Kyonu.
  •  

Pluur

Cytat: Canis w Wrzesień 26, 2020, 12:43:38
A rozumiem o co wam chodzi, nie byłoby artykułów co miesiąc? xD
Mnie chodzi raczej o to, że niewykończone artykuły mają potem odznakę, która powinna wisieć na naprawdę dobrych artykułach. Ale ta odznaka nazywa się "artykuł miesiąca", więc chyba moja percepcja samej odznaki jest błędna, a wasza jest poprawna.

Myślałem jakiś czas nad alternatywnym ocenianiem artykułów (C, C+, B, B+, A, AA, AAA, AAA+). Kombinowałem z tym w https://jezykotw.webd.pl/wiki/Tabela_pa%C5%84stw_Kyonu.
Zgadzam się i z tobą i z Borlachem - część nawet niedokończonych artykułów jest fajna i należy im się odznaka, z drugiej strony czasami ciężko powiedzieć kiedy dany artykuł jest ukończony a kiedy nie.
Alternatywne ocenianie artykułów jest fajne, ale chyba byłoby ciężkie do przeprowadzenia na całej wikii.
  •  

Pluur

Język gowojski wygrał - gratulacje.

Canis

  •