Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Widsið

Inna sprawa, że merytoryczna dyskusja na temat tego języka byłaby na pewno ciekawa, o ile ktoś wie coś więcej na ten temat, niż Wikipedia.
  •  

Noqa

Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby ktoś założył temat po to, żeby przekazać trochę wiedzy na ten temat.
Tylko, że takie tematy pojawią się w innych celach.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Noqa

Kto włączył emotki?!!!
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Todsmer

Eee, ja nie mam. :) to dalej jest : ), a  : -) to  :-).
  •  

Noqa

Przestawiłem sobie. Ale to coś dziwnego, przecież nigdy wcześniej uśmieszków nie miałem włączonych :/
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Todsmer

Pytanie do admina:
Dlaczego wszystkie załączniki (nawet obrazki) są zapisywane z typem application/octetstream? A nie normalnie?
  •  

Feles

Nie wiem.

Miniatury obrazków wyłączyłem ze względu na ciężkie obrazki, które psuły posty.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Todsmer

To może być powód. Trudno, może to bug w silniku?
  •  

Todsmer

Czemu co chwilę wyskakuje błąd (413?):

Request Entity Too Large

The requested resource
/f/index.php
does not allow request data with GET requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.
(...)
  •  

Ghoster

#54
[...........]
  •  

Todsmer

To się akurat zdarza, dość często nawet. Prawdopodobnie bug w kodzie forum, więc nie zgłaszałem.
  •  

Feles

Nie wiem, nie mam dostępu do serwera i nic nie mogę poradzić.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Silmethúlë

Canis przypadkiem jakieś w_chuj_czasu_temu nie odgrażał się, że nowemu adminowi odda wszystko, łącznie ze wszelkimi danymi serwera?

Tak tylko pytam, wcale nie chcę na siłę udowodnić, że Canis jest bucem.
  •  

Wedyowisz

Cze'u jak wkleję w post któryś z tych znaków, wówczas post wyświetla się jako pusty? Nie dotyczy to literek na różowym tle:

ℂℱℕℳℊℎ
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Feles

SMF nie lubi znaków z wyższych "płaszczyzn" Unikodu.
Problem pojawiał się już wcześniej ze znakami gockimi.

Do poczytania dla Canisa: http://dev.mysql.com/doc/refman/5.5/en/charset-unicode-utf8mb4.html
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •