Witam wszystkich

Zaczęty przez Mariusz.P, Sierpień 17, 2021, 12:17:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mariusz.P

Witam . Na to forum trafiłem gdyż poszukuje kogoś kto choć trochę zajmuje się językiem aramejskim . Byłbym wdzięczny za wszelkie info . Liczę że też tutaj taka osoba się znajdzie . Dzięki
  •  

Todsmer

Cześć ;)

Nie kojarzę, żeby ktoś się tu zajmował konkretnie aramejskim, ale semickimi na pewno :P
  •  

Mariusz.P

Cześć ! Skoro sam administrator mi odpowiedział pewnie tak jest .Aczkolwiek w wyszukiwarce znalazłem taki oto profil jednego użytkownika ,tylko że już tu nie zagląda ani na wiadomość mi nie odpowiedział  :-\

Nick: Hector
Wiek: XXI
Miejsce zamieszkania: parter
Znajomość języków:
– polski: natywny
– angielski: C1/C2
– francuski: A2
– niemiecki: A1/A2
– arabski: A1/A2
– hebrajski współczesny: A1/A2
– greka hellenistyczna: zaawansowana
– hebrajski starożytny: średniozaawansowany
– aramejski: podstawowy
– syryjski starożytny: podstawowy
– łacina: podstawowa
Konlangi: aṛṭavādha
Polityka: politeja
Religia: ἡ ἀληθινή εὐσέβεια
Zainteresowania:
– epoka hellenistyczna: historia, języki, kultura, religia, filozofia
– psychologia: psychoterapia, dżęder isius, psychologia ewolucyjna
– języki starożytne i spoczywające w pokoju
– lingwistyka
– socjologia kultury
– i insze
Wykształcenie: wysokie
Wysokość: Wasza
Waga: słuszna
  •  

Dynozaur

Tyle tych języków podał, że jest to raczej oczywiste, że kłamał (a przynajmniej koloryzował) xDDDDDDDDDDDDDDD
Zresztą, kto to w ogóle jest? Zniknął zanim się pojawił.

PS: Ważna zasada. Nie traktować poważnie ludzi, którzy stawiają kropkę pomiędzy imieniem a pierwszą literą nazwiska xD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

ⰗⰎⰀⰂⰋⰖⰞ

To założyciel starego forum. 1 2 3
:)
  •  

Dynozaur

#5
O kurde, nie skojarzyłem po tych danych, że to on xDDDD Nie był pod tym łudomianem na tyle aktywny, bym to odnotował i zapamiętał.

No to masz szczęście OPie, bo to postać dobrze znana (i z pewnością wiedzę ma, chociaż nadal uważam, że trochę mitomani/przecenia się xD). Jak napisałeś do niego wiadomość, to jest szansa, że odpowie za jakieś trzy lata, jak przypomni sobie o istnieniu Somięza xDDDD Zaglądał też na naszego Dyskorda (może ze dwa razy), więc możesz spróbować i tym kanałem. Ma także swój kanał na YT, gdzie wrzuca swoje wywody dot. teologji chrześcijańskiej (to chyba będzie ten), więc i od tej strony możesz próbować go cuknąć.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •