Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

Nie mogę edytować n.p. tego posta, bo "przekracza limit 20000 znaków" (kiedy go pisałem musiał taki limit jeszcze nie obowiązywać, skoro udało mi się go wrzucić).

W ogóle, nie widzę sensu wprowadzania takiego limitu. Jeśli ktoś pisze taki długi post, to raczej znaczy, że ma coś wartościowego do przekazania.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?

Borlach

Podbijam. Mój ostatni post o Ajdynirze też musiałem podzielić na dwie części, bo limit
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Todsmer


Ainigmos

#528
Kiedy chcę zacytować wielopiętrową wypowiedź danego PFJ-anina dla podtrzymania ciągłości dyskursu, to opcja Cytuj ucina jeszcze poprzedniejsze wypowiedzi jako podcytaty, zostawiając jednak bezpośrednio poprzednią wypowiedź jako cytat w polu cytowania; uwzględnienie podcytatów - według mnie - pozwala lepiej zrozumieć sens entymematycznych wpisów, które nie wynikają wprost z poprzedniej wypowiedzi, lecz jeszcze poprzedniejszych.
Słownictwo nie może upodobnić się do poharatanego wykorzeniającymi wtrętami drzewa bez korzeni - oto hasło czyścielskiego słowodzieja

Kazimierz

#529
No właśnie, da się jakoś przywrócić poprzednie działanie cytowania?

Pozatem, przydałoby się zmienić "pochwalisze" na "pomożesze", jak było poprzednio. Wtedy można by było "posty pochwalone przez użytkownika" przemianować na "pochwalisze". Przecież w zamyśle , jeśli się nie mylę, miały być to formy imperfektu od "pomóc" i "pochwalić".
  •  

Ainigmos

#530
Znowu kolejny kłopot!

Kiedy chcę uwydatnić wyraz lub frazę w celach znaczeniowych i estetycznych dla większej czytelności tekstu, pisząc lub modyfikując mój wpis, to nie mogę pogrubić, pokrzywić, podkreślić i skreślić czcionki w edytorze tekstu pod opcją Odpowiedz lub Modyfikuj, i na dodatek tego złego wszelkie modyfikacje czcionki w moich wcześniejszych wpisach cofnęły się lada chwila, gdyż wszelkie odnośne opcje w pasku zadań nagle zniknęły wskutek nieznanego błędu globalnego.

Dzięki Todsmerze za przywrócenie poprzedniego działania cytowania.
Słownictwo nie może upodobnić się do poharatanego wykorzeniającymi wtrętami drzewa bez korzeni - oto hasło czyścielskiego słowodzieja
  •  

Ainigmos

Dzięki Todsmerze za odzyskanie opcji modyfikacji czcionki. :)
Słownictwo nie może upodobnić się do poharatanego wykorzeniającymi wtrętami drzewa bez korzeni - oto hasło czyścielskiego słowodzieja
  •  

Pluur

Mógłbym prosić o zdjęcie "uciekiniera? Wkurza już brak dostępu do niektórych funkcji wprost, mimo że da się do nich dojść dookoła...
  •  

Pluur

"Twoje połączenie nie jest prywatne
Atakujący mogą próbować ukraść Twoje informacje z witryny jezykotw.webd.pl (na przykład hasła, wiadomości lub karty kredytowe)."

Czy też tak macie?
  •  

Canis

Wygasł certyfikat pozwalający na HTTPS.
Gdzie są administratorzy serwera? Zdaję się w sumie tylko Todsmer może to ogarnąć.
  •  

Canis

Ponawiam prośbę: proszę zezwolić na upload plików .svg i do tego .pdf na Wiki.
  •  

Todsmer


Canis

Cytat: Todsmer w Sierpień 10, 2020, 14:35:27
Cytat: Canis w Sierpień 01, 2020, 16:52:34
Gdzie są administratorzy serwera?
Na Dyskordzie :P
Super, to niech włączą obsługę .svg i .pdf.
  •  

Kazimierz

  •  

Norris

Z innych danych technicznych:
Czy tylko u mnie zaniknęła dziś możliwość edycji postów?
  •