Zarządzanie forum > Organizacja

Czas edytowania własnych postów

(1/5) > >>

lehoslav:
warto by według mnie ograniczyć.

tob ris tob:
Cicho, bo jeszcze komuś podsuniesz pomysł!

Silmethúlë:
A według mnie nie. Jedynym argumentem za jest chyba to, żeby userzy nie oszukiwali, po napisaniu czegoś, że tego wcale nie napisali. Przez n lat istnienia tego forum takie historie się nie zdarzały. A czasem późniejsza edytacja posta się przydaje, choćby w rzeczach typu wspólne projekty, gdzie podsumowanie ustalonych rzeczy ląduje do listy w pierwszym poście.

A poprawienie literówki w poście kilka tygodni po napisaniu go też zbrodnią nie jest.

Od biedy możnaby wyłączyć edycję postów, na które ktoś odpowiedział (ale dopóki nie ma odpowiedzi - można edytować), wtedy nie sfałszuje się posta, który wywołał burzę, ale będzie można poprawić literówkę albo dodać nowe informacje do ostatniego posta w temacie.

Ale nawet takie rozwiązanie wprowadziłbym dopiero po wystąpieniu kilkakrotnie problemów z edytowaniem postów... Wcześniej to na siłę ograniczanie możliwości użytkownikom, bo "coś kiedyś może się wydarzyć".

Henryk Pruthenia:
Popieram Silmethúlë.
A czy administrator przypadkowo nie ma wglądu do poprzednich edycji wiadomości? Nie wiem, pytam się.

Pingǐno:
O nie, nie, nie!
Ja umrę bez edytowania postów!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej