Zaraza - Nowy projekt forumowy - Przygotowania

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Wrzesień 23, 2017, 15:31:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ліцьвін

#195
To na czym polega ten fenomen Piotrogodu, że go tak chciałeś? :o
Edit: A dobra to wezmę całą zachodnią Ukrainę skoro wszyscy tyle bierą. xD

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

Na tym, że te miasto będzie ożywione :)
To ja wezmę Kijów i Krym! :)

Ліцьвін

#197
To chyba przypadkiem mam Kijów po swojej stronie. Najwyżej jakoś to popraw. Za Kijów umierać nie będę. xD
Edit: Dobra, sam poprawiłem.

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia


Todsmer

Jakieś państwa przetrwały (prócz Nowej Zelandii) na południowym Pacyfiku? Widzę na mapie, że niektóre przetrwały (np. Fidżi), ale nie ma w spisie. Gdzieś musi być błąd.

Btw, ktokolwiek bierze sobie Chile, rezerwuję Wyspę Wielkanocną :)
  •  

Ліцьвін

W ogóle planujesz przetrwać Maorysów? Czy raczej Nową Zelandię czeka 100% anglikanizacja?

Litewski = Białoruski
  •  

Todsmer

  •  

Pluur

Dodałem strefy dla Polski, a raczej to co się ostało. Widsidhie czy mógłbym zachodnie terytoria oprzeć na linii IJssel-Ren?
  •  

Widsið

Cytat: Pluur w Wrzesień 26, 2017, 22:54:02
Dodałem strefy dla Polski, a raczej to co się ostało. Widsidhie czy mógłbym zachodnie terytoria oprzeć na linii IJssel-Ren?
Jasne ;)
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Todsmer w Wrzesień 26, 2017, 22:43:08
Jakieś państwa przetrwały (prócz Nowej Zelandii) na południowym Pacyfiku? Widzę na mapie, że niektóre przetrwały (np. Fidżi), ale nie ma w spisie. Gdzieś musi być błąd.

Btw, ktokolwiek bierze sobie Chile, rezerwuję Wyspę Wielkanocną :)
Nie tyle błąd, co po prostu zastanawiam się, czy gdzie niegdzie nie pozwolić komuś przetrwać - na świat to nie wpłynie,  a w gierce w końcu ich nie ma :)

Todsmer

Jest spora szansa na przetrwanie przynajmniej części populacji na niektórych mniejszych wyspach.
  •  

Ліцьвін

Jeśli nikt się nie obrazi to wezmę sobie jeszcze dla Ajnów Koreę. :v

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

#207
Dobra, bierz Koreę, ale Mandżuria i okolice Pekinu i dość daleko wzdłuż wybrzeży są moje ;]

Czekajcie na postapokaliptyczne republiki kupieckie Orientu! :)

EDIT:Borlach, zalazłeś mnie na Kaukaz! Przesuwam! :P

Borlach

Zdaje się że północny Irak i Iran to już nie Kaukaz :P
Ale w porządku, bierz sobie

Swoją drogą spotkanie naszych ludów jest nieuniknione. Czeczeni, Ormianie i resztka Gruzinów (o ile przeżyje do tego czasu) moich Persów i Mazandarańczyków w końcu spotkają. To może być ciekawe jak się nam obszary zainteresowania zaczną przeplatać   
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Henryk Pruthenia

Ogólnie planuję w przyszłości rozkwit Czeczeni, zniewolenie Gruzinów, i eksodus Ormian w stronę jeziora Wan :)

Zaktualizowałem mapę, też trochę przestawiłem niektóre rzeczy w artykule, coby przejrzyściej było :)