Autor Wątek: Forumowy Conworld  (Przeczytany 108759 razy)

Offline jjjj

Odp: Forumowy Conworld
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 31, 2011, 18:46:05 »
Ale zająłeś dużo!

Tak, jest zimno, dziwne?

A myślałem, że tam jest pustynia.
Jak będą oficjalne sprzeciwy, to zmniejszę...

Offline Pingǐno

« Odpowiedź #256 dnia: Październik 31, 2011, 18:47:02 »
Ale zająłeś dużo!

Tak, jest zimno, dziwne?

PUSTYNIA NA PÓŁNOCY?! O.O
Czego cię w szkole na geografii uczą!?

Jedno państwo, rozrzucone na pięć kontynentów w świecie czterokrotnie większym od Ziemi?

EDIT: Po przemyśleniu: przecież Wielka Brytania swego czasu do małych nie należała, więc to nie aż taki problem.
No w końcu to mocarstwo... (właśnie ,jak ta planeta nazywa się )

Nie... tylko nie to. D:
Wytłumaczcie mu co i jak...

Offline jjjj

« Odpowiedź #257 dnia: Październik 31, 2011, 18:51:46 »
Ale zająłeś dużo!

Tak, jest zimno, dziwne?

PUSTYNIA NA PÓŁNOCY?! O.O
Czego cię w szkole na geografii uczą!?
A czy musi być tak jak na ziemi?
Osobiście uważam, że nie musi.
Jak już to uczyli, bo ostatni raz miałem geografię 11 lat temu

Jedno państwo, rozrzucone na pięć kontynentów w świecie czterokrotnie większym od Ziemi?

EDIT: Po przemyśleniu: przecież Wielka Brytania swego czasu do małych nie należała, więc to nie aż taki problem.
No w końcu to mocarstwo... (właśnie ,jak ta planeta nazywa się )
Nie... tylko nie to. D:
Ale to pokojowe mocarstwo, walczy tylko jak zostanie zaatakowane.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 18:53:20 wysłana przez jjjj »

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pochwalisze: 220 razy
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 31, 2011, 18:55:11 »
My, władca Imperii Werów, jedynego słusznego panstwa, posługującego się jedynym słusznym pismem, uważamy państwo, którego władca ma barbarzyńskie imię (w końcu jjjj! :D ) za państwo nam wrogie.
Ktoś musi być... ^^'

Offline tob ris tob

« Odpowiedź #259 dnia: Październik 31, 2011, 19:00:18 »
(właśnie ,jak ta planeta nazywa się )
Poszukaj. Ale tak myślę... moja państewko (które na mapie zajmuje 19 pikseli) jest większe od naszej Polski (taki punkt odniesienia). Zastanawiam się, czy Twoje państwo jest większe od Ziemi...
Dzień dobry :-)

Offline Rémo

« Odpowiedź #260 dnia: Październik 31, 2011, 19:00:46 »
Antarktyda zwana jest lodową pustynią  ;-D
Pozdrawiam! :)

Offline tob ris tob

« Odpowiedź #261 dnia: Październik 31, 2011, 19:07:25 »
Znalazłem. Planeta nazywa się Aer (nazwa by Ghoster).
Dzień dobry :-)

Offline Pingǐno

« Odpowiedź #262 dnia: Październik 31, 2011, 19:14:22 »
Zmniejsz trochę te swoje mocarstwo. ^^'

Offline jjjj

« Odpowiedź #263 dnia: Październik 31, 2011, 19:23:37 »
My, władca Imperii Werów, jedynego słusznego panstwa, posługującego się jedynym słusznym pismem, uważamy państwo, którego władca ma barbarzyńskie imię (w końcu jjjj! :D ) za państwo nam wrogie.
Ktoś musi być... ^^'
Zakręciliśmy kurki z dostawą rop i gazu ;-D
Ale u nas jest zwyczaj, że kolejny władca ma dodawaną literę j tak do dziesięciu i potem kolena i do końca i od nowa tyle, że potem na końcu 2 itp.

Offline jjjj

« Odpowiedź #264 dnia: Październik 31, 2011, 19:26:46 »
Zmniejszyłem trochę... Czy tyle wystarczy?
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 19:44:27 wysłana przez jjjj »

Offline Hapana Mtu

« Odpowiedź #265 dnia: Październik 31, 2011, 19:31:29 »
Prawdopodobnie teraz i tak nie będę miał czasu tego rozwijać, ale mam plan, by przodkowie Tarakańczyków przyszli byli na ziemie dzisiejszej Gangrenii jakoś ze wschodu, z innego kontynentu.
I teraz tak - czy Feles nie ma nic przeciwko, żeby moi przeciągnęli byli kiedyś-dawniej po terenach jego państw? Zamawiam sobie na wschodzie dwa państwa (względnie autonomiczne republiki~obwody~stany w ramach nowego imperium) dla dalekich krewnych Tarakańczyków. I czy nikomu z zainteresowanych nie będą wadziły panoszące się tu i ówdzie na tamtym kontynencie mniejsze ludki z tej grupy?
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|

Offline jjjj

« Odpowiedź #266 dnia: Październik 31, 2011, 19:36:18 »
Prawdopodobnie teraz i tak nie będę miał czasu tego rozwijać, ale mam plan, by przodkowie Tarakańczyków przyszli byli na ziemie dzisiejszej Gangrenii jakoś ze wschodu, z innego kontynentu.
I teraz tak - czy Feles nie ma nic przeciwko, żeby moi przeciągnęli byli kiedyś-dawniej po terenach jego państw? Zamawiam sobie na wschodzie dwa państwa (względnie autonomiczne republiki~obwody~stany w ramach nowego imperium) dla dalekich krewnych Tarakańczyków. I czy nikomu z zainteresowanych nie będą wadziły panoszące się tu i ówdzie na tamtym kontynencie mniejsze ludki z tej grupy?
U mnie może być w dwóch - trzech rejonach ok.15% - 35% mniejszość Tarakańczyków, o ile będą nastawieni pokojowo

Offline Ghoster

« Odpowiedź #267 dnia: Październik 31, 2011, 20:03:56 »
jjjj - W poprzedniej swojej propozycji zmiany mapy zająłeś ponad sto krajów (100!), których wielkość przekracza prawdopodobnie całkowitą powierzchnię Ziemii, biorąc pod uwagę wielkość Aeru. Uważam to po prostu za bzdurę wierutną; tym bardziej, że nawet nie przeczytałeś całego tematu o naszym świecie; nie mogę brać poważnie kogoś, kto nie bierze poważnie mnie, po prostu sprzeciwiam się, byś dołączył do naszej gry. Przynajmniej na zasadach, jakie sam ustaliłeś. Czy naprawdę wierzysz, że możesz opisać ponad sto państw, stworzyć im języki, kultury, religie? Dodam jeszcze, że na jednego gracza przypada jedynie jedna religia (i nawet większość jeszcze nie wykorzystała prawa do jej stworzenia). Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszej zabawie, nie przeszkadzaj innym; na przykład nie zajmuj niemal całego kontynentu Hapany Mtu, czy też przeczytaj treść tematu o Conworldzie; wiem że długi, no ale nic na to nie poradzę.

Offline Feles

« Odpowiedź #268 dnia: Październik 31, 2011, 20:05:28 »
@Hapana Mtu: ok.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości

Offline jjjj

« Odpowiedź #269 dnia: Październik 31, 2011, 20:12:53 »
jjjj - W poprzedniej swojej propozycji zmiany mapy zająłeś ponad sto krajów (100!), których wielkość przekracza prawdopodobnie całkowitą powierzchnię Ziemii, biorąc pod uwagę wielkość Aeru. Uważam to po prostu za bzdurę wierutną; tym bardziej, że nawet nie przeczytałeś całego tematu o naszym świecie; nie mogę brać poważnie kogoś, kto nie bierze poważnie mnie, po prostu sprzeciwiam się, byś dołączył do naszej gry. Przynajmniej na zasadach, jakie sam ustaliłeś. Czy naprawdę wierzysz, że możesz opisać ponad sto państw, stworzyć im języki, kultury, religie? Dodam jeszcze, że na jednego gracza przypada jedynie jedna religia (i nawet większość jeszcze nie wykorzystała prawa do jej stworzenia). Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszej zabawie, nie przeszkadzaj innym; na przykład nie zajmuj niemal całego kontynentu Hapany Mtu, czy też przeczytaj treść tematu o Conworldzie; wiem że długi, no ale nic na to nie poradzę.
Akurat cały przeczytałem...
Myślałem o jednym wielkim państwie, ale może teraz będzie Ci pasowało, to moja trzecia wersja...