Co z moderatorstwem?

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Sierpień 15, 2011, 22:13:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Cytat: Widsið w Styczeń 07, 2014, 21:33:29
Hm... Meritum było takie, że nikt tu nie zostanie, jeśli starzy użytkownicy pozostaną antypatyczni. Ergo, reklama nic nie zmieni, więcej ludzi się przewinie i stwierdzi, że to jakiś psychodramat, a nie poważne forum ;)
Nie. To była całkiem spokojna rozmowa, o dziwo. I pomysł drobnej zmiany, która może - ale nie musi - troszkę zmienić nasz imidż w oczach ludzi, których nie interesują conlangi, ale których interesuje językoznawstwo. Pomysłowe, proste, odwracalne i bez rewolucji.
  •  

Feles

Cytat: Vilène w Styczeń 07, 2014, 19:05:32
A czy dział o conlangach na samej górze jest odpowiedni? IMO powinien być pod stopką, z czarnym tekstem na czarnym tle, czcionką rozmiaru 1px i do góry nogami.
Dobra, cwaniaczko, znajdź mi w CSS opcję wyświetlania bloków do góry nogami.

/s

Cytat: Widsið w Styczeń 07, 2014, 19:48:40
Temat trochę tl;dr ale i tak:

Co was nagle wzięło z tą zmianą nazwy?
Nie wiem, ja też tl;dr.

(Z meritum się zgadzam.)

CytatTrąci trochę moją panią prof. od filozofii, która tworzyła sobie sama problemy i sama je rozwiązywała, i nadal nic z nich nie wynikało.
Myślałem, że tym się zajmują filozofowie od zarania dziejów. Ale co ja tam wiem.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatDobra, cwaniaczko, znajdź mi w CSS opcję wyświetlania bloków do góry nogami.
div { transform: rotate(180deg); }
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Pluur

Kdo je tera moderatorem? Ogłaszamy jakieś wybory, czy co?
  •  

Fanael

#289
Ci, co byli, czyli Mścisław, Widsidź i ja. Tu nie ma takiego ruchu, by było potrzebnych trzystu moderatorów.
  •  

Pluur

No bo zdezorientowało mnie to no noqe
  •  

Feles

Cytat: Pluur w Styczeń 12, 2014, 21:31:45
Kdo je tera moderatorem? Ogłaszamy jakieś wybory, czy co?
Ne. Založím si multikonto a bude moderátor.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Steam Lord

Cytat: Fanael w Styczeń 12, 2014, 21:47:34
Ci, co byli, czyli Mścisław, Widsidź i ja. Tu nie ma takiego ruchu, by było potrzebnych trzystu moderatorów.
A można prosić o jakąś krótką charakterystykę tych "cappi di tutti cappi"? :)
  •  

Widsið

Przyjdzie ze stażem. Ja raczej nie ingeruję w naturalny bieg dyskusji, bo to nigdy tu nie pomagało, a tylko rozbijało gnój na kilka wątków.
  •  

Canis

Może nie do końca na temat, ale i tak powazelinię: odkąd Noqa se poszedł, uważam, że sytuacja na forum się poprawia. Aha, i bany na tydzień to lepszy pomysł niż ostrzeżenia czy bany trzymiesiączne.
Dodajmy do tego fakt, że mamy nowych, a conlangi aprioryczne się tworzą, i powiem coś, czego od dawna nie mówiłem (i pewnie za niedługo odwołam, znając jak sytuacja potrafi się popsuć): zaczęło mi się podobać na forum.
  •  

Ghoster

#295
[...........]
  •  

Feles

A ja to bym zjadł batona.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

A ja nie. (moja sygnatura ma rację)
  •  

Steam Lord

Może czegoś nie rozumiem, ale jaki jest sens trzymania mścisława jako moderatora, kiedy go wogle nie ma?
  •  

Ghoster

#299
[...........]
  •