Wolne Pulan

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 06, 2012, 20:32:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

#15
[...........]
  •  

spitygniew

Cytat: Ghoster w Wrzesień 07, 2012, 16:26:14
spitygniew - Ale ja mam ten projekt już gdzieś, róbcie co tam chcecie. Jak ktoś ma zamiar jeszcze mnie tu słuchać, to wyznaczam na nowego arbitra Pingijna li Henryka (obojętne mi to w sumie xd).
Ja już wolę Henryka.
Cytat: Ulf w Wrzesień 07, 2012, 13:59:16
Cytat: spitygniew w Wrzesień 07, 2012, 12:47:21
Zgłaszam skargę na użtkownika ulf za bezprawne przywłąszczenie sobie jednego z krajów w forumowym projekcie pt. "Aer", który od dawna był oznaczony jako przynależący do mnie, tj. użytkownika spitygniew. Żadam od prowadzącego projekt, tj. użtkownika Ghoster,  uznanie tegoż za niekanoniczne i usunięcia niniejszego tematu. Nie żądam kary dla użytkownika ulf.
Zgłaszam sprzeciw! Ten kraj jest na nowym kontynencie, więc nie mogłem go przywłaszczyć. Co do innych krajów, przy przygotowaniach nowej edycji nie zgłaszałeś chęci pozostawienia swoich państw z poprzedniej edycji.
Sorry, nie śledziłem tego przez dobrych parę miesięcy, ale niby dlaczego przy ożywianiu projektu zaczynać od nowa, a nie dokańczać uzupełniając luki? No, chyba że to było cuś a la moje przejmowanie Jaruzji, więc okazałem się hipokrytą. ;p A zresztą, ten świat i tak za bardzo mi się nie podoba, tylko w ostatnim czasie odczułem przemożną chęć zrobienia czegoś w ten deseń, więc myślałem, że wykorzystam to. I od tej pory reszty mi nie ruszać.
P.S. To prawda.
  •  

Pingǐno

I znów pochwaliłem. Dayum.
Cytat: spitygniew w Wrzesień 07, 2012, 18:28:04
Cytat: Ghoster w Wrzesień 07, 2012, 16:26:14
spitygniew - Ale ja mam ten projekt już gdzieś, róbcie co tam chcecie. Jak ktoś ma zamiar jeszcze mnie tu słuchać, to wyznaczam na nowego arbitra Pingijna li Henryka (obojętne mi to w sumie xd).
Ja już wolę Henryka.
Świat płonie, ziemniaki się sypią, nikt mnie nie kocha! :(((

W sumie to nie będę miał pewnie czasu (chociaż mamy administratora, który jeszcze chodzi do szkoły, to...), ale mogę spróbować tu zarzązać :>
  •  

Henryk Pruthenia

Zarzązać?
Jakiś nowy neologizm nołlajfów od "zarządzać" i "zołza"?

Pingǐno

Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 07, 2012, 19:51:27
Zarzązać?
Jakiś nowy neologizm nołlajfów od "zarządzać" i "zołza"?

Owszem.
Afrykaty do pieca!
  •  

Henryk Pruthenia

Widzisz, etymolog ludowy, level 20

Ulf

Mam pomysł na historię kontynentu północnego (nie pamiętam jak on się tam zwał), tylko trzeba by dopracować i stworzyć proto-język. Pozostaje sprawa, czy Ciasteczkowy i żabojad są jeszcze zainteresowani rozwijaniem tych krajów. Bo jeśli chcemy coś z tym jeszcze robić, to mogę tutaj to opisać i możemy dokańczać, samemu to trochę nie ma sensu.
  •  

zabojad

Chętnie wysłucham twoich propozycji.
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Ulf

No to miło, jeszcze poczekam na Ciasteczkowego.
  •  

Pingǐno

Wszystko jest na Wiki... ale wszystkie kontynenty nie są nazwane :P
  •  

CookieMonster93

Mój kraj był powiązany z językiem in, który porzuciłem. Jeśli ktoś chce kontynuować ten projekt - proszę bardzo, ale sam się tego nie podejmę. Róbcie z Inią, Fuocją i językiem in, co chcecie. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Ulf

Mogę jakoś streścić moje plany na ten kontynent, tylko nie wiem czy opłaca się nam to wskrzeszać, teraz kiedy kilka osób straciło zainteresowanie, a inni porzucili projekty.
  •  

Pingǐno

Cytat: Ulf w Grudzień 30, 2012, 19:05:00
Mogę jakoś streścić moje plany na ten kontynent, tylko nie wiem czy opłaca się nam to wskrzeszać, teraz kiedy kilka osób straciło zainteresowanie, a inni porzucili projekty.

Jak będzie więcej wolnego czasu, może poczują nostalgię.
Nie wiem, chyba, o jaki kontynent ci chodzi.
  •  

spitygniew

Cytat: Ulf w Grudzień 30, 2012, 19:05:00
Mogę jakoś streścić moje plany na ten kontynent, tylko nie wiem czy opłaca się nam to wskrzeszać, teraz kiedy kilka osób straciło zainteresowanie, a inni porzucili projekty.
Może jak odblokujecie sfinksa, to projekt ożyje?
P.S. To prawda.
  •