Wniosek o... cd [ograniczenia dotyczące podpisów -- przyp. adm.]

Zaczęty przez Silmethúlë, Maj 29, 2012, 23:36:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

  •  

Rémo

Pozdrawiam! :)
  •  

żuwaczky

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 24, 2012, 08:16:23
Cytat: Dynozaur w Czerwiec 23, 2012, 23:13:16
Tak właściwie, to gdzie się podział licznik postów?
Wywalony został fpizdu, żeby nie zachęcał nikogo do nabijki.
Kogo niby zachęcał?

@Canis, nie rób sobie jaj, decay jeszcze to nie jest - póki co to klasyczna sytuacja 'nowy admin, nowe widzimisię'.
  •  

Canis

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 24, 2012, 16:21:50
Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 24, 2012, 08:16:23
Cytat: Dynozaur w Czerwiec 23, 2012, 23:13:16
Tak właściwie, to gdzie się podział licznik postów?
Wywalony został fpizdu, żeby nie zachęcał nikogo do nabijki.
Kogo niby zachęcał?

@Canis, nie rób sobie jaj, decay jeszcze to nie jest - póki co to klasyczna sytuacja 'nowy admin, nowe widzimisię'.
Mowa o tym, co się dzieje od długiego czasu na conlangerze... i co chwilowo zostało oddalone przez mój butthurt. Chwilowo, znając życie. Obym go nie znał.
  •  

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Towarzysz Mauzer

Chwilę pociągnie, może będzie jeszcze lepiej, potem znowu będzie zastój, a potem znowu się zacznie nowy ruch. I tak dalej. Aż kiedyś wszystko padnie - albo nie. Tak to po prostu działa, tyle. Dobrze, że był Canisowy butthurt, ale myślę, że już wystarczy.

Ale to nie takie istotne, wypowiedzcież się w innej sprawie, proszę:

Czy jesteście za:
1) starym rozwiązaniem oznaczania dat w wykazie forów
CytatI czemu w rubryce "Ostatnia wiadomość" w wykazie podforów na stronie głównej nie wyświetla już "Wczoraj", "Dzisiaj" tylko same daty? To było całkiem wygodne do wypatrywania nowości :(.
2) nowym rozwiązaniem
CytatDla mnie tam raczej było mega denerwujące, że nie można było normalnie skopiować sobie daty posta, jak był napisany "Dzisiaj" lub "Wczoraj"...


PS. To też nie jest sprawa życia i śmierci, mam po prostu tendencję do przyzwyczajania się do starych rozwiązań + nigdy nie wiem, który dzień jest dzisiaj.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Widsið

Jestem za starym, było łatwiej się zorientować, mimo że mam datę w pasku na dole, jakoś nigdy nie mogę jej zapamiętać.
  •  

Pingǐno

Ja jestem za dotychczasowym (czyli bez "dziś", "wczoraj"). Czasem gdy zrobi się np. screen, a prześlemy kiedy indziej, widać dokładną datę.
  •  

Todsmer

  •  

Ghoster

[...........]
  •  

Canis

Ja wolę nowy właśnie z powodu opisanego przez Pingijno.
  •  

Silmethúlë

Ja też wolę nowy. Daje to jednak dokładniejsze informacje, ogólnie wkurza mnie na stronach opisywanie dat za pomocą słów "dzisiaj", "wczoraj", "miesiąc temu", "rok temu"... Precyzja FTW.
  •  

Fanael

Jestem za nowym, bo daje powód, by pamiętać, który dziś jest.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Ja za starém systemém.

I jestem téż za tém, by Ciupak się najpierw pytał obywateli fora, a potém dopiero działał.
Ew. by założył temat "Zmiany nowego Firera" i nas JAWNIE informowal, co i jak robi.