Witom wielce szanownego państwa!

Zaczęty przez Paszka, Marzec 20, 2016, 17:32:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Ja nie zrezygnowałem, po prostu nie mam czasu :)
  •  

Canis

Cytat: Pluur w Marzec 25, 2016, 21:51:13
CytatTo zamiast płakać, masz forum i Wiki, więc do dzieła.
Ja na pewno w te święta zamierzam się trochę pobawić z kosmologią i nazewnictwem, sprawami administracyjnym Tangii i lepszym opisem na Wiki (a przynajmniej mam taki zamiar).

Robić dla nikogo?
Czemu dla nikogo?

Ja podobnie jak Todsmer, ale planuję w te święta się trochę pobawić Space Engine. :3
Najgłupsze jest to, że 15 minut roboty czterech użytkowników i możemy przejść do zupełnego freestyle.

Literally off by one
  •  

Pluur

CytatCzemu dla nikogo?

A spójrz na najnowsze języki henrykowskie - prawie żaden odzew. Dla kogo niby, wedle Ciebie?

Po za tym uważam, że Kyon winien być wznowion!
  •  

Canis

Meh, oczywiście nic w te święta nie zrobię, za dużo rodziny i przyjaciół :D
  •  

Wedyowisz

#49
Paszka, jesteś jeszcze? Jeżeli nie odstraszyło cię dotąd tutejsze bakchiczne rozpasanie, mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Paszka

#50
@Wedyowisz
Tak tak, jeszcze żyję ^^.
Otóż tak, w języku rosyjskim występują takie skrócone formy jak те oraz тя, ale jest to naturalnie slang.
Coś w stylu: "Ну, чё там у тя?" (No, co tam słychać?)
No i przykład z те (bo jakże bez niego): "Чё те надо?" (Co ci trzeba?)
Ale są to słowa naprawdę potoczne, więc nie zalecałbym ich użycia :).
P.S. Przepraszam za tak długie nieodpowiadanie, ale naprawdę mam teraz sporo rzeczy na głowie, więc nie za często odwiedzam conlanger :\.

Dynozaur

To ciekawe, jak język czasami potrafi, całkowitym zbiegiem okoliczności, odtwarzać formy i zjawiska obecne w dawnym języku...

Dobrze, że Paszka jednak nie uciekł, bo już miałem stracha (a wręcz wyrzuty sumienia, że to może przez moje alkoposty xDDD).
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Paszka

#52
Ależ skąd :D. Ma pan wspaniałe posty, panie Dynozaurze!
Po prostu spędzam całe dni ucząc się angielskiego albo użalając nad sobą, bo nie zdam maturę z literatury i będę musiał iść do wojska xD.
P.S. gdyby się udało w jakiś sposób, że tak to ujmę, dodać "мя" do języka, byłoby fajnie :D. Ale na razie ta forma zjawia się jednie jako skrót od "меня" w internecie lub SAS'ach :\.

Pluur

Dobrze Paszko, żeście nieświadomi - ale to dobrze! :D
  •  

Paszka

A to czegom ja, szanowny panie Pluurze, nie świadom?

Pluur

Cytat: Paszka w Kwiecień 05, 2016, 11:30:51
A to czegom ja, szanowny panie Pluurze, nie świadom?

Bardzo złych i smutnych rzeczy  :-X :-X :-X
  •  

Dynozaur

#56
Cytat: Paszka w Kwiecień 05, 2016, 11:30:51
A to czegom ja, szanowny panie Pluurze, nie świadom?
Że niektórzy mnie tu bardzo nie lubią... przez poglądy, które wyznaję.
A to dlatego, że te są zupełnie inne od tego, co wyznaje t.zw. "spółczesny człowiek". Opierają się na zupełnie innych wartościach, innych pojęciach (których oni nie rozumieją lub rozumieją inaczej - wtórnie). Ja jestem spadkobiercą wszystkiego, czego na tym świecie już nie ma, bo zostało zamordowane.

I to wszystko, czego powinieneś być świadom, przynajmniej w moim temacie.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Pluur

CytatŻe niektórzy mnie tu bardzo nie lubią... przez poglądy, które wyznaję.
A to dlatego, że te są zupełnie inne od tego, co wyznaje t.zw. "spółczesny człowiek". Opierają się na zupełnie innych wartościach, innych pojęciach (których oni nie rozumieją lub rozumieją inaczej - wtórnie). Ja jestem spadkobiercą wszystkiego, czego na tym świecie już nie ma, bo zostało zamordowane.

I to wszystko, czego powinieneś być świadom, przynajmniej na mój temat.

Tak się składa, że w pewnej części (myślę, że niemałej) mamy bardzo zbieżny światopogląd. Chętnie bym przywrócił trydentynę na łono powszechne na ten przykład. A nielubość, jak żeś to określił raczej odnosi się do twych wybryków, które ucichły na całe szczęście.
  •  

Todsmer

#58
Cytat: Dynozaur w Kwiecień 06, 2016, 23:29:40Ja jestem spadkobiercą wszystkiego, czego na tym świecie już nie ma, bo zostało zamordowane.
Albo nowotwórcą popularnego na tym forum nurtu filozoficznego - przegrywizmu :D
  •  

Paszka

#59
Wielu moich kolegów uważa mnie za osobę o światopoglądach dość archaicznych, a i sam się takowym wydaję... Także jestem raczej Pana poglądów jeżeli nie zwolennikiem (bo nie miałem jeszcze okazji z nimi się jak należy zapoznać), to przynajmniej nie przeciwnikiem :).