Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Henryk Pruthenia


Feles

Poguś żyw!

o_o O_O o_o
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Pokój narodom! Pogan wrócił!
  •  

Henryk Pruthenia

Wiecie,  studia plus bycie starostą równa się brak czasu na cokolwiek innego niż chlanie,  fajki i gry strategiczne.

Ghoster

#845
[...........]
  •  

spitygniew

Cytat: Henryk Pruthenia w Listopad 17, 2013, 20:01:18
Wiecie,  studia plus bycie starostą równa się brak czasu na cokolwiek innego niż chlanie,  fajki i gry strategiczne.
Za co w ogóle nim zostałeś?
P.S. To prawda.
  •  

Henryk Pruthenia


spitygniew

No ale za co? Bo nie uwierzę, że można z własnej woli objąć stanowisko, z którym wiążą się same obowiązki, a żadnych przywilejów...
P.S. To prawda.
  •  

Widsið

E, ja też zostałem starostą na ochotnika. Wtedy przynajmniej wiem, gdzie, co i jak jest załatwione i mogę filtrować informacje pozostałym, żeby nie srali po gaciach bardziej, niż studenctwo ma w zwyczaju w każdej sytuacji.
  •  

Henryk Pruthenia

Hm,  za co dostałem ostrzeżenie?
I czemu ten kto mi wlepił nie przesłał mi jakiej kolwiek informacji o tym?

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

#852
Aha, a więc gdy pewien użytkownik uzna się za mentora w jakiejś sprawie (i nie mówię tu tylko a nosówkach,  ale też owcześniejszym sporze -ię :enia ws -ak : -aka gdzie też uznawał się za głos ulicy) a ja skrytykuję tę postawę (nie wyzywałem go od czegoś,  tylko krytykowałemzachowanie! ) to dostanę 40 % za ostrzeżenia?

PS: sądzę,  że ten kto mi to wlepił i tak powinien mnie poinformować. Kurczę, nawet w państwach totalitarnych,  choć nie było procesów zawsze był przedstawiony wyrok skazanemu... że tak porównam :p

Canis

Cytat: Henryk Pruthenia w Grudzień 04, 2013, 00:36:10
PS: sądzę,  że ten kto mi to wlepił i tak powinien mnie poinformować. Kurczę, nawet w państwach totalitarnych,  choć nie było procesów zawsze był przedstawiony wyrok skazanemu... że tak porównam :p
Po co?
Żeby ktoś widział?
Kogo obchodzą twoje jakieś prawa i podstawowa kultura i szacunek dla użytkownika, jakim by on nie był?
Ty i twój problem zostaliście zamieceni pod dywan. Patrzcie go, jeszcze śmie się buntować... ja bym dał bana na trzy miesiące...
  •  

Henryk Pruthenia

To jest chyba najgorsze na forze: nigdy nie wiadomo, czy kogoś ukarano, czemu go ukarano...
I nie mówicie mi, że nie macie czasu, bo patrząc na czas jaki spędziliście na forze trudno w to uwierzyć mnie jakoś....