Nieobecności

Zaczęty przez Mścisław Bożydar, Sierpień 16, 2011, 21:36:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

CookieMonster93

Cytat: Pingǐno w Grudzień 09, 2012, 17:01:11
Ja zmieniłem awatar na świąteczny.
Minimalizm, minimalizm, minimalizm!

Dla mnie to były ino 3 paski. Wstaw sobie Pingwina, jak pierwszy raz zobaczyłem Twój nick, to przeczytałem "Pingwino".
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Pingǐno

Nie dziwię się.
Wstawię Pngwina z czapką Mikołaja!
  •  

CookieMonster93

English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Serpentinius

dla mnie to jest xyjobe, że zmieniacie nicki bo ja później nie wiem kto jest kim i nie mam kontuacji ideologicznej.
  •  

tob ris tob

Cytat: CookieMonster93 w Grudzień 09, 2012, 17:02:09jak pierwszy raz zobaczyłem Twój nick, to przeczytałem "Pingwino".
Lepsze to niż "pinginio" Kiny. ^^
Dzień dobry :-)
  •  

Hapana Mtu

Od dziś znów mam normalny internet i pewnie będę tu częściej, niż za ostatnie pół roku.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Silmethúlë

Po sylwestrowo-noworocznej nieobecności wracam. Ah, jak miło po 5 dniach w Bieszczadach znów zobaczyć tutejsze flejmy i bijącego pianę o-cokolwiek-się-da Canisa. Czuję się jak w domu.
  •  

Noqa

Naprawdę? Flejmy tutaj? Prawie bym nie zauważył, dzięki ci za tą cenną obserwację, co byśmy bez niej zrobili.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Silmethúlë

Nie można użyć słowa flejm w poście? Wybacz, poprawiam:

Po sylwestrowo-noworocznej nieobecności wracam. Ah, jak miło po 5 dniach w Bieszczadach znów zobaczyć tutejsze rozmowy-które-doskonale-wiecie-w-jaki-sposób-przebiegają-i-nie-ma-potrzeby-wam-o-tym-mówić i posty-pewnego-użytkownika-gdzie-na-pewno-też-wiecie-o-co-mi-chodzi. Czuję się jak w domu.

Od razu lepiej, nie?
  •  

Hapana Mtu

Mój komputer jest w stanie śmierci klinicznej. To chyba zawał, bo wysiadł nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki, bez przyczyny i bez ostrzeżenia. Nie wiem, kiedy wrócę na forum, ale z moim szczęściem znów nie będzie mnie tu jakieś pół roku...
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Henryk Pruthenia

Ja właśnie wróciłem na forum, będę się znowu udzielał.

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Jątrzeniot

Jakby kogo to interesowało, robię sobie przerwę od forum, żeby mnie nie odciągało od pisania licencjatu i innych prac na studia. Jakoś w czerwcu wrócę.
  •  

Pingǐno

Mnie to prawie w ogóle na forum nie ma, ale powiem, że nie będzie mnie w dniach 27 lipca - 9 sierpnia.
  •  

Henryk Pruthenia