Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Najskuteczniejsza metoda jest jednak pytanie kontrolne. Na Wiki nie mamy problemow z botami, zauwazcie.
  •  

Henryk Pruthenia

No to niech ktoś to zrobi. Wiem, że się czepiam, ale to denerwujące jest.

ArturJD

Ostatnio mnie zbanowali na FB, tutaj też się do bana za takie rzeczy chyba zbliżam.

http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=1729.0

Czy muszę się powtarzać, że znowu zamiast usunąć shit wywalono całą wartościową dyskusję?

Abstrahując od całej tej sprawy z Felesem, czy usuwanie całej dyskusji bo jest excrementotwórcza z punktu widzenia moda jest dostatecznym powodem? Że flame ostatnich kilku wiadomości jest powodem aby usunąć całą sprawę, zamieść ją pod dywan, jakby nigdy się nie wydarzyła? Macie Wy rozum i godność człowieka?

I czy muszę sugerować, że zrobił to mod niezgadzający się z postulatami antygatowców?
  •  

Canis

A co was antygatowców przekona, że najlepiej będzie po prostu zignorować fakt, że Feles wrócił, zamiast robić burdel czy banować kogokolwiek?
Choć fakt, kasowanie CAŁEJ dyskusji gdy emocje nie opadły jest nieprzemyślane...
  •  

Todsmer

Dyskusja nie została usunięta, tylko przeniesiona :) Zrobił się burdel, zaczęły lecieć inwektywy (tutaj fakt, chyba sam się do tego przyczyniłem, za co przepraszam).

Były dwie opcje - usunąć post(y) Dyna, albo wydzielić całą dyskusję. Za wywalanie postów za które dawałem punkciki już kiedyś dostał mi się opieprz, to decyzja była jasna :) Poza tym, wydzieliłem właśnie CAŁĄ dyskusję, żeby było jasne o co chodzi itd. A nie potem jeden post w jednym wątku, drugi w drugim.

Dyskusję możecie dalej kontynuować, nie zamykałem tematu. Zresztą i tak się zdegenerowała do śmiesznych obrazków.
  •  

ArturJD

Nie da się jej kontynuować, bo nie możemy pisać w Dupnicy...

Poza tym toczenie dyskusji w Dupnicy wywiera niezły efekt psychologiczny na stronach konfliktu...

(racja, przenoszenie do Dupnicy nazywam błędnie "usunięciem")
  •  

Vilène

Cytat: ArturJD w Grudzień 30, 2015, 23:41:14
Czy muszę się powtarzać, że znowu zamiast usunąć shit wywalono całą wartościową dyskusję?
>wartościową dyskusję
>moar liek bezwartościową dyskusję

Srsly, jeżeli to miała być wartościowa dyskusja to radzę odstawić Internety, bo jeszcze zaczniecie zaraz krzyczeć o wolności słowa i etyce w powrotach na forum. Wartościowa dyskusja to by była nie wiem, o conlangach, conworldach, conscriptach, condomach czy chociażby o jebanym połabskim/nahuatl/cotamterazjestwmodzie. Zresztą tak, tak myślę, zajmijcie się może lepiej tworzeniem tej canisowej planety w innym miejscu forum, zamiast ciągnąć ten wątek drugi raz po jego wyjebaniu.

Cytat: ArturJD w Grudzień 30, 2015, 23:41:14
I czy muszę sugerować, że zrobił to mod niezgadzający się z postulatami antygatowców?
( ͡° ͜ʖ ͡°)╯╲___卐卐卐卐

Don't mind me just taking my mods for a walk.
  •  

Canis

Jak masz cos do mojej planety to powiedz mi to w twarz a nie przez internet, a zobaczysz co sie stanie!
  •  

Todsmer

To się stanie :)
Nie mogłem się powstrzymać :)
  •  

Jajeczko

#84
...
  •  

Dynozaur

#85
Odpowiedziałeś pyskówką ad personam na merytoryczny post tylko dlatego, że ktoś (czyt. ja) śmiał skrytykować twój twór (zwłaszcza, że to była raczej krytyka pewnego szerszego zjawiska, a nie tylko i wyłącznie twojej postulowanej ortografji). Zrobiłeś flejma z lingwistycznej nitki (a nie w "Innych", gdzie flejmy [w pewnych granicach] są tolerowane). Zasłużyłeś na warna ze wszech miar. Pewnie i tak dostałeś jakąś popierdółkę typu +5, znając tutejszych adminów. Tak więc, nie jęcz jak mała dzidzia, bo tylko robisz z siebie jeszcze większe pośmiewisko... Już w owej nitce się najęczałeś za wszystkie czasy (hurr durr obrarzajo chlip chlip).

PS: ktoś mi na Dyskordzie powiedział, że miałeś usuwać się z fora. Co cię skłoniło do zmiany zdania?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Jajeczko

#86
...
  •  

Ghoster

#87
[...........]
  •  

Jajeczko

#88
...
  •  

Ghoster

#89
[...........]
  •