Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia


Todsmer

Forum nie ma regulaminu, obowiązuje tu tylko i wyłącznie zwyczajowa etykieta. Za mało ludzi, żeby cokolwiek spisywać, a do każdego przypadku my (modzi) podchodzimy indywidualnie.

Dostałeś +5 (ode mnie) za to, że na post odnoszący się do Twojego posta (nieważne że zawierał wulgaryzmy, tutaj nikogo nie banujemy za wulgaryzmy) odpowiedziałeś ,,wypierdalaj", obrażając innego użytkownika i wywołując gównoburzę. Tak się nie postępuje w żadnej dyskusji. Obrażanie innych użytkowników w taki niewybredny sposób nigdy nie było i nie będzie tolerowane.

+5 to tak naprawdę nie jest żadna kara (post nie został nawet wyrzucony do Dupnicy). Za 5 dni nie będziesz już miał tych punkcików. Ban jest zdaje się od 70 (obserwowany od 50). Powinna cię natomiast zmusić do zastanowienia podczas pisania kolejnych postów - żebyś nie popełniał już drugi raz takich kwiatków w stylu ,,wypierdalaj".

Dla porównania, Dyno dostał ostatnio +50 za swój post.
  •  

Ghoster

#92
[...........]
  •  

Jajeczko

#93
...
  •  

Dynozaur

#94
Cytat: Jajeczko w Marzec 24, 2018, 19:57:04Mam wrażenie, że od kiedy dość regularnie usiłuję posługiwać się angielskim, muszę wkładać dużo więcej wysiłku w wypowiadanie się po polsku, bo nie potrafię dobrać odpowiednich słów i konstrukcji. I na ich miejsce nie przychodzą mi żadne angielskie. Jestem jakiś popsuty. Średnio się tu nadaję i od początku zdawałem sobie z tego sprawę.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nawet nie chce mi się już po tym biednym chłopcu jeździć. To jak kopanie leżącego... Już wystarczająco sam po sobie jedzie, wystarczy te jego lamenta poczytać.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Jajeczko

#95
...
  •  

Pluur

Cytat: Jajeczko w Marzec 24, 2018, 20:37:39
Może jednak odejdę z tego forum, przez wzgląd na Dynozaura. Naprawdę nie chcę czuć tej frustracji, bezsilności i rozczarowania faktem, że istnieją ludzie, którzy są tak przykrzy, zadufani w sobie i bezrefleksyjni.
Całym sercem jestem za zbanowaniem go permanentnie za całokształt twórczości. Jest toksyczny i zupełnie nie zważa na fakt, że inni na tym cierpią. Ja wiem, czasami napisze coś mądrego. Czasami. Ale to zdecydowanie nie jest zrekompensować wszystkich szkód, jakie wyrządza.
Ej zostań ze względu na innych, a pana Dynozaura ignoruj.
  •  

Dynozaur

#97
Widzę "..." zamiast postów Jąderka.

A więc tak wygląda ignor? Dobrze wiedzieć xDDD


Nie czuję się winny za to, że pan Jąderko jest płaczliwym podwiekiem, który wszystko bierze do siebie. Sami oceńcie, kto tu ma rację - ja niczego nie muszę udowadniać. Wiem, że są tu ludzie, którzy mają przeciwko mnie confirmation bias i będą popierać tego podwieka choćby na przekór mnie. Ale pomyślcie racjonalnie - gość zachowuje się jak totalny idjota i to bynajmniej nie jest ubliżenie - to prosta djagnoza.

Zrobił inbę aż się kurzy za jakiś jeden głupi post, który tak naprawdę nie był nawet przytykiem w jego stronę. To co najmniej niedostosowany afekt... A raczej pospolity dziecinny foch. No ale to oczywiście Dynozaura wina, że odstraszył "N҃wego Uż҃ka"... And nothing of value was lost.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Todsmer

  •  

Ghoster

#99
[...........]
  •  

Dynozaur

xDDDDDD

No trzymajcie mię. Jeszcze dojdzie do tego, że ragequit jakiegoś randomnego podwieka doprowadzi do masowego exodu ludzi z fora xDDDDDDD
Nikt mu nie kazał usuwać wszystkich swoich postów i robić tej całej inby. Ja się niczemu nie czuję winien - napisałem co myślę - że ortografje tego typu (nawet nie specyficznie ta, którą stworzył Jąderko) są brzydkie, a gość wziął to jako jakiś personalny atak i rozkręcił inbę tysiąc razy większą niż to warte. Nie moja wina, że zachował się jak jakaś urażona księżniczka... Nie wpędzicie mnie tu w poczucie winy, bo mojej winy tutaj zwyczajnie nie ma.
Z tego co słyszałem od kogoś na Dyskordzie (chyba Pruthenji), gość nosił się z zamiarem ucieczki z fora już od dłuższego czasu. Szukał impulsu - i go dostał. Mój udział w tem wszystkiem jest znikomy. Gdyby przypieprzył się do kogoś innego, to nie dalibyście jebania...

I tak samo jest chyba teraz z Gołstą - musi dać upust swojemu confirmation biasowi. Zresztą, odgrażał się, że da mi ignora. Nie łatwiej było to po prostu zrobić, tylko trzeba podkręcać jeszcze bardziej już i tak komiczną i bezsensowną inbę? Naprawdę, ja mam swoje problemy, ale niektórzy z was chyba mają jeszcze większe...

PS: Kekam za każdym razem, kiedy Gołsta nazywa mię "antyludzkim". Antyludzka to była ta wczorajsza manifestacja pewnej zbiorowości aroganckich jednostek, które uzurpują sobie prawo do bycia panami życia i śmierci słabszych form istnienia. Z antyludzkością to ja właśnie walczę. Ale to już poza tematem, bo wiadomo - temat-rzeka, a chyba nie o to tutaj chodzi.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Pluur

Cóż Ghoster ma trochę racji... To wszystko na prawdę zaszło za daleko.
  •  

Todsmer

Ale na pewno nie w tym przypadku +5 za niesprowokowane ,,wypierdalaj" wcale nie jest surową karą. Nie jest właściwie żadną karą, najwyżej upomnieniem.
  •  

Canis

Ghoster ma dużo racji, a Dynozaur albo zacznie wyrażać swoje poglądy dyplomatycznie i przestać osiągać nowe poziomy dna, albo powinien być zbanowany. Nie wchodzę kompletnie w polemikę czy merytorycznie Dynozaur w swoich debatach ma rację czy nie, jest to absolutnie bez jakiegokolwiek znaczenia przy tym poziomie postów, przez który nie tylko już mamy problem z odstraszaniem nowych - do którego to problemu się przyzwyczailiśmy a NIE powinniśmy - ale jeszcze wartościowi użytkownicy, których trzyma tu pewnie nostalgia, rozważają ragequit.

Jak admini tego nie dopilnują, to zrobię autentyczny zamach stanu na tym forum, nadam sam sobie przez phpmyadmin status administratora, bo mam taką techniczną możliwość, i to zrobię osobiście. I to jest szantaż, o którym mówię poważnie. Za długo wam idzie rozwiązanie tego problemu.
  •  

Todsmer

#104
Powinniśmy po prostu konsekwentnie dawać punkciki. Zacząłem od +5 dla Dyna za podjęcie rękawicy i zwyzywanie Jajeczka.
  •