Kyon > Kyon

Wierzenia :: Mitologie

(1/2) > >>

Canis:
Conmitologie na razie opracowujemy w tajemnicy.
Świat, który zamieszkują nasze narody, prowadzące własne państwa, położony jest pod niesamowitym nocnym niebem. Układ słoneczny lokalnej planety znajduje się w bardzo specyficznym miejscu, które powoduje, że podczas tysięcy lat ewolucji człowiek, wpatrując się w niebo, zapewne wytworzył sobie system mitologii inny od nam znanego. To od początku było jednym z powodów powstania tego conworldu.

Uwaga!
Krótki opis dla każdego narodu zamieszczamy w pliku .txt, który następnie należy spakować do archiwum (.zip, .rar, inne), które blokujemy hasłem. Hasło należy sobie zapisać i go nie ujawniać. Taki ohasłowany plik wstawiamy na forum, w tym temacie, jako załącznik do posta. Można go również przesłać na swój hosting.

Jak to zrobić? (Instrukcja dla WinRAR pod Windows 7)
Piszemy co trzeba i zapisujemy plik.
Dodajemy do archiwum
Dodajemy hasło
Wpisujemy jakie hasło i potem zapisujemy wszystko
Cel tego zabiegu: uniknięcie inspirowania się wzajemnie. Niech każda mitologia będzie równolegle ułożonym, niezależnym od pomysłowości pozostałych graczy tworem.

Status:

* ✓ Canis - przesłał
* ✗ Henryk Pruthenia
* ✓ Pluur - przesłał
* ✗ Todsmer
* ✗ ArturJD
* ✗ Spiritus
* ✓ Widsið - przesłałPo przesłaniu plików przez każdego zaczniemy podawać hasła i analizować wierzenia. Zakończy to etap tak wyraźnie prowadzonego świata i zacznie się czas na freestyle.

Canis:
Prześlijcie proszę swoje. Henryk Pruthenia, Pluur, Todsmer, ArturJD, Spiritus.

Canis:
Ej, bo przyślę po was czarną wołgę!

Pluur:
Jako, że nikt nic, to ja.

Canis:

--- Cytat: Pluur w Luty 28, 2016, 13:40:02 ---Jako, że nikt nic, to ja.

--- Koniec cytatu ---
No i czemu żeś usunął, zapomniałem zapisać xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej