Kyon > Kyon

Prośby, zapotrzebowania

(1/2) > >>

Henryk Pruthenia:
Zbiorczy temat, gdzie prosimy o przysługi innych użytkowników

Mam pytanie: miałby ktoś ochotę i czas zrobić dla mnie flagi? Ew. zna jakieś miejsca, gdzie dało by się znaleźć takie obrazki (poszczególne elementy starczą!), z których dałoby się coś skleić?
a) Nuaria - Harpun i lina, najlepiej skrzyżowane (wtedy lina prosta) -  na jasnobłękitnym tle.
b) Państwo Neszyjskie - czarne słońce otoczone czterema grotami
na złotym tle, nieudolny przykład tego, jak to powinno wyglądać.
c) Secht - Zamek i pióro - nie wiem jak to połączyć. Przy czym zamkowi bliżej do nuragów.
d) Sulimaq - biały osioł na białym tle.

Borlach:
Świetny pomysł z tym tematem xD
Osobiście też chciałbym się dołączyłbym się do próśb. Czy mógłby ktoś:
A. Dżarizm - zrobić lepszą wersję tego, znaczy usunąć tło, poprawić i pogrubić linie, zrobić z tego porządny symbol, a nie coś wyskrobanego na kartce papieru
Spoiler[close]Edit: oczywiście powinno być w pionie, nie poziomie. Chyba rozmiar jest za duży i dlatego przekrzywiło. Czy coś.

B. Ajdynir - ponownie, ktoś byłby może wstanie wkleić ńarmada na szkarłatne tło?
C. Rikkadan - myślałem o megalanii lub waranie na brązowym tle

Co do twoich potrzeb, Henryku, widziałem na wiki, że już spora część z nich została spełniona. Nie wiem czy to się przyda, ale znalazłem kilka konceptów czarnego słońca dla Neszszów:
Spoiler[close]Spoiler[close]Spoiler[close]
Tak więc wyglądałaby moja propozycja na flagę Neszszów, z tym że brak jej jeszcze tych 4 grotów. Jakoś nie mogę znaleźć niczego odpowiedniego
Spoiler[close]   

Henryk Pruthenia:
Dzięki Borlasze, sam sobie poradziłem :)
I mam coś dla Ciebie:

Tu link na wiki (już wzuciłem)

Mam taką małą prośbę: tworzę do Kyonu język twekierski, który w założeniu wziął i wyginął dawno temu i pozostało po nim parę inskrypcji. I tu moje pytanie:
Ma ktoś ochotę pomóc w wymyślaniu takich inskrypcji? Np. "Miecz dla Rysia" czy cóś takiego. :D

Caraig:
Daję soga za nazwę i opis pliku xD

Henryk Pruthenia:
Heh, to taka moja stara tradycja nazywania plików, dzięki której nie muszę się martwić o to, że ktoś kiedyś wpadnie na pomysł nazwania pliku tak jak mój i przypadkowego nadpisania.

A prośbę o inskrypcje ponawiam!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej