Schninkiel

Zaczęty przez schninkiel, Marzec 08, 2013, 14:25:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

schninkiel

?
  •  

Todsmer

Hej, witam nowego użytkownika na forum.

Co do języka. Szczerze mówiąc, ja tego nie odróżniam od japońskiego.
  •  

Zantyr

Jako niedoszły konlanger się wypowiem.

Na samym początku moich prób też próbowałem "kategoryzować" słownictwo i moim zdaniem to jeden z gorszych pomysłów. System takiego "porządkowania" musi być bardzo przemyślany, a język taki nie brzmi dobrze. Co do zaprezentowanego fragmentu, zgadzam się z przedmówcą, brzmi całkowicie japońsko, skandynawskich wpływów tam się nie dopatrzysz (przynajmniej z moją wyobraźnią). Wydaje mi się, że zawsze jest tendencja na samym początku by wzorować się z innych języków, ale bardzo często wychodzą klony, a trzeba na to uważać. Fajnie byłoby, gdybyś się podzielił gramatyką i słownictwem, bo suchy tekst da nam tylko brzmienie języka, a to mało do oceny.

Pozdrawiam
  •  

schninkiel

#3
?
  •  

zabojad

Ja od siebie dodam że IMHO dobrym pomysłem byłoby zamykanie czymkolwiek ostatniej sylaby. Sprawiłoby to że tekst byłby mniej monotonny.
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Dynozaur

...i mniej japońcowaty.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

schninkiel

Jestem na tym forum od piątku i mogę z całą pewnością stwierdzić, że fatalny tu klimat panuje. Głównym zajęciem jest zniechęcanie do najdrobniejszego przejawu twórczości .... "wszystko już było, wszystko nudne i mi się nie podoba.." Przeczytałem trochę tego forum i taka jest prawda .... bluzka się i nowo przybyłych i starszych użytkowników forum bez wyjątków. Te cytaty to takie milsze wybrałem. A sam moderator? czy On był kiedyś z czegoś zadowolony. Jak można być w tak młodym wieku tak sfrustrowanym? Zablokujcie mi konto, bo jeszcze za dużo napiszę ....
  •  

Vilène

No bez przesady, nie ma co się obrażać za to, że ktoś cię obraził...
  •  

tob ris tob

A ja czytam temat o języku szanownego Schinkiela i nie rozumiem. :O
Dzień dobry :-)
  •  

Noqa

Vilen, UwIeLbIaM to, co zrobiłeś!
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Ulf

Cytat: schninkiel w Marzec 13, 2013, 22:50:14
bluzka się i nowo przybyłych i starszych użytkowników forum bez wyjątków. .
Ej no, mi nikt bluzki nie dał jak byłem nowo przybyły.
  •