Językotwórstwo (conlanging) i światy > Inspiracje

Transliterator dla Vima

<< < (2/3) > >>

Fanael:
Właśnie wrzuciłem wersję 0.2. Ciągle nie ma cyrylicy, ale teraz można sobie ją samemu dodać (podobnie z innymi pismami).

kmitko:

--- Cytat: tqr w Wrzesień 02, 2012, 00:00:39 ---Podejrzewam, że jesteś jedyny, i się nie dziwię. Vima powinni spalić, zaorać i posypać solą. Przecież używano tego wtedy, gdy nikt nie pomyślał, że edytować tekst można po prostu wpisując znaki z klawiatury. ;)

--- Koniec cytatu ---

Etam.

--- Cytat: tqr w Wrzesień 02, 2012, 00:00:39 ---A tak na serio, czy Vim jest naprawdę tak wygodny, jak ta garstka, która przebrnęła przez naukę wychodzenia z programu i tym podobnych dupereli, mówi?
--- Koniec cytatu ---

Tak. A wychodzenie jest przecież proste - escape, dwukropek, małe q, wykrzynik, enter - prawda, że intuicyjne ;)?

Vilène:

--- Cytat: tqr w Wrzesień 02, 2012, 00:00:39 ---Vima powinni spalić, zaorać i posypać solą.

--- Koniec cytatu ---
Też.

Toivo:

--- Cytat: Kell w Wrzesień 01, 2012, 23:40:42 ---Pewnie na tym forum jestem jedynym użytkownikiem Vima, ale i tak o tym napiszę.

--- Koniec cytatu ---
O gdzieżby. Ja jestem wiernym użytkownikiem nie dość że Vima, to jeszcze Vimperatora i Muttatora :D

Fanael:
Przed chwilą dodałem transliterację z pseudoangielskiego do wielkoruskiej cyrylicy.

--- Kod: ---ale yaya! ' "
--- Koniec kodu ---
=>
--- Kod: ---але яя! ь ъ
--- Koniec kodu ---

Naprawiłem też bug, przez który customowe tryby działały nie do końca tak, jak trzeba.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej