Kyon, Epizod 1: Świt Narodów

Zaczęty przez Canis, Styczeń 09, 2016, 12:54:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Jak najbardziej, jestem za. Gdzie dokładnie leży Tjevangono?
  •  

ArturJD

Po sesji zamieszczę dokładne mapy, leży na tym półwyspie blisko granicy wpływów na południowej części wyspy, którą dzielę razem z Henrykiem.
  •  

Todsmer

Cytat: Canis w Styczeń 18, 2016, 00:23:23Jestem ciekawy, co ciekawego przygotujesz w tej okolicy.
Taki Tybet trochę :)
  •  

Canis

Cytat: Todsmer w Styczeń 18, 2016, 19:37:41
Cytat: Canis w Styczeń 18, 2016, 00:23:23Jestem ciekawy, co ciekawego przygotujesz w tej okolicy.
Taki Tybet trochę :)
To fajna idea. Choć to pewnie nie sprzyja powstawaniu wielkich państw.

Swoją drogą, chętnie pobawiłbym się, nadając egzonimy waszym państwom i miastom w języku ayu.
  •  

Pluur

CytatSwoją drogą, chętnie pobawiłbym się, nadając egzonimy waszym państwom i miastom w języku ayu.

Już wkrótce, tylko wezmę się porządniej za pismo! A propos jest jakiś program, dla w miarę początkujących, by stworzyć swę pismo, szczególnie by pisane od prawa do lewa była, ew. od góry w dół jeszcze?
  •  

Todsmer

Ołówek i kartka.

Wszystkie programy do fontów nie nadają się dla początkujących.
  •  

Obcy

Cytat: Todsmer w Styczeń 18, 2016, 21:26:15
Ołówek i kartka.

Wszystkie programy do fontów nie nadają się dla początkujących.

Akurat ja na początek polecam program Type light, w sumie wystarczy wiedzieć, co to są krzywe Beziera.
  •  

Pluur

Cytat: Todsmer w Styczeń 18, 2016, 21:26:15
Ołówek i kartka.
Owszem. Zgadzam się w całej rozciągłości, ale fajnie by było owo zdygitalizować, c'nie?

CytatAkurat ja na początek polecam program Type light, w sumie wystarczy wiedzieć, co to są krzywe Beziera.
Ano dziękuję, postaram się ogarnąć
  •  

Todsmer

Kolejna mapa - tym razem zaznaczone moje główne kraje (jeszcze bez nazw) i, uwaga uwaga, szlaki handlowe!

http://i63.tinypic.com/2eprqtv.jpg
  •  

Caraig

Najzupełniejszym offtopem;
jak ty znajdujesz takie ciekawe obiekty, Canisu?
  •  

Canis

Cytat: Caraig w Styczeń 20, 2016, 16:35:57
Najzupełniejszym offtopem;
jak ty znajdujesz takie ciekawe obiekty, Canisu?
Ciekawe pytanie, ale mógłbyś je sprecyzować?
  •  

Caraig

Chodzi mi o tego typu ciała niebieskie w Kosmicznym Silniku, tj. o ciekawym położeniu, jak ten (zupełny skraj karłowatej galaktyki, dodatkowo obiekty w samym układzie typu planeta dająca ognistą łunę, itd.). Zauważyłem to już w twoich conworldach.
I tu rodzi się pytanie, czy znajdujesz je zupełnie przypadkowo czy też jest jakiś filtr?
  •  

Canis

Nie ma, najczęściej wpadam na jakiś pomysł i potem szukam. Nie jest trudno znaleźć, bo wszechświat jest przerażająco wielki.

Najciekawszy układ to chyba podwójny system dwóch prawie identycznych planet podobnych do Ziemi, z życiem na pokładzie.
  •  

Caraig

  •  

Canis

Cytat: Caraig w Styczeń 20, 2016, 20:49:31
O, masz może koordynaty? :P
W tej chwili jestem w robocie, więc ci nie podam; ale to chyba jedna z lokalizacji domyślnie ustawiona w SE. A jak nie, to na pewno już nie mam (to raczej ze starej wersji), polecam poszukać na forum SE jakie ciekawe miejsca jeszcze są.

Nie podoba mi się to NACCHPPSWTiAJD, bardzo mi się nie podoba; jak nazwiemy nasz conworld?
  •