Polski Conlanger Relay, edycja II

Zaczęty przez Fanael, Lipiec 15, 2012, 18:32:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

Noqa

Ejże, ale postarajcie się, ze względu na tych daleko w tyle, tłumaczyć trochę szybciej niż wymaga limit ;-)
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

CookieMonster93

#46
Dałoby radę zamienić kolejność?
3. CookieMonster93
4. Rémo

Nie będzie mnie w piątek i sobotę i do późnego popołudnia w nd. ... (chyba że czas będzie do poniedziałku, to może zdążę)
Przepraszam za kłopot, ale muszę jechać oglądać mieszkania... Trzeba coś wynająć przed studiami...
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Hapana Mtu

Ja już mam wszystko gotowe, teraz tylko czekam, komu mam wysłać. A Ciastkowy straci sporo frajdy, jeśli podmieni kolejkę.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

CookieMonster93

A do kiedy mam regulaminowy czas? Może mógłbym już zacząć dziś. (zależy ile tego czasu)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Noqa

Nie jestem we władzach, ale pozwolę sobie:

Mtu, wysyłaj mu, moze uda sie zdążyć. Jak nie to odda w poniedziałek. Ale się lepiej Cookie postaraj :P
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Hapana Mtu

#50
OK, zaraz wysyłam.
EDIT:
Poszło.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

CookieMonster93

#51
Do poniedziałku wieczorem zdążę. :-)

EDIT: ok, zobaczyłem co dostałem... Ogarnę :-) Tak sądzę ^^

EDIT 2: Jakby co Rémo po mnie będzie miał łatwe zadanie, bo przetłumaczę to na język in. :-) Nie jest on skomplikowany. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Rémo

Cytat: CookieMonster93 w Lipiec 26, 2012, 19:46:50

EDIT 2: Jakby co Rémo po mnie będzie miał łatwe zadanie, bo przetłumaczę to na język in. :-) Nie jest on skomplikowany. :-)

Mam nadzieję. :)
Pozdrawiam! :)
  •  

CookieMonster93

Możesz sobie przejrzeć w dziale a priori. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

CookieMonster93

Przepraszam, ale formalności związane z wynajmem mieszkania się przedłużyły i dostęp do neta (na dłużej niż 5 minut) będę mieć dopiero od wtorku. We wtorek wieczorem postaram się już wysłać Remowi tłumaczenie, przepraszam Was za kłopot, ale facet od mieszkania ma czas dopiero w poniedziałek o 17.00, a mieszkam 250km od Poznania :( Obiecuję, że to się już nie powtórzy, to jest wyjątkowa sytuacja, ale sami rozumiecie, że gdzieś muszę mieszkać w czasie studiów. Przepraszam jeszcze raz... :(
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Fanael

  •  

CookieMonster93

#56
Jestem w trakcie tłumaczenia, mam nadzieję, że się jeszcze dziś wyrobię... Jak nie, to rano je prześlę Remowi. ;-) To jest trudniejsze niż myślałem... :-P Zwłaszcza, że nie jest to napisane żadnym istniejącym alfabetem. :D

EDIT: Poprawka... dziś nie zdążę... jutro na 100% będzie :(

mogliście zamienić kolejność jak poprosiłem
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Hapana Mtu

Wiedziałem, że tłumaczenie tekstu po mnie będzie wciągające.
Pociesz się, że w tej wersji masz przynajmniej coś takiego, jak rzeczowniki i przymiotniki.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

CookieMonster93

Język ów ma bardzo szczególną gramatykę z jaką osobiście się jeszcze nie spotkałem. :)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Hapana Mtu

Fakt, jeden dzień na uporanie się z nim to trochę mało.
Choć wśród moich conlangów występują znacznie gorsze.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •