Odp: XI Polska Sztafeta Językowa, NOWA EDYCJA - Conlangerski wieczorek chiński

Zaczęty przez 커래얟쓰, Luty 20, 2020, 13:21:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

커래얟쓰

Zostałem ostatnio wytypowany do poprowadzenia następnej sztafety. Mój pierwszy raz. Zobaczymy jak pójdzie.

Dla niezorientowanych - tłumaczymy tekst z conlangu poprzednika. Mając udostępniony słownik i gramatykę. Do tłumaczenia dla odmiany planuje dać nie prozę a poezję lub jakiś tekst piosenki np. Ogólnie zachęcam nowy użytkowników do wzięcia udziału.

Biorąc pod uwagę nauczkę z poprzedniej sztafety mam propozycję by wybierać conlangi flagowe lub względnie takie które są w jakimś konkretnym stopniu opracowane (niekoniecznie opublikowane), a nie zgłaszać się z tymi co dopiero mają powstać. Dokładniejsze szczegóły podam jak będzie już lista chętnych. Póki co proponuję 2 tygodniowy nabór by każdy miał okazję się załapać

Lista biorących udział:
1. JA !
2. Grimkel
3. Henryk
4. Cywilix
5. Borlach
6. Todsmer
7. Kazimierz
8. JJJ
9. Úlfurinn
10. Spiritus
11. Lukas
12. Emil
13. Adrian
  •  

Henryk Pruthenia


커래얟쓰

Ogólnie podawajcie też języki z jakimi się zgłaszacie by każdy wiedział czego ma się spodziewać
  •  

CivilixXXX

Zgłaszam się, jako że zachciało mi się romlanżyć to będzie romlang, prawdopodobnie wznowię berimiański, ewentualnie zrobię nowy.
Sei Kryoutxtuo Ki
  •  

Borlach

Mój topór też masz!
Myślałem, żeby wejść z matalskim (i w przy okazji mieć powód by go bardziej rozwinąć), ale skoro mają być to bardziej flagowe i dopieszczone kąlangi, wejdę albo z protogamajskim albo klasycznie z ajdyniriańskim (w końcu mam nowy system słowotwórstwa!).
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Todsmer

Ja, wejdę z truskim jak Tarolaugr w qińskie miasta xD
  •  

Kazimierz

Ja być może dołącze z prachamskim, ale jakoś pod koniec mnie dajcie.

No i czemuś zerwał z tradycją nadawania innej nazwy każdemu rzylejowi?  >:(

Grímkel

No właśnie. Powinieneś zmienić nazwę, Korejec.
  •  

Henryk Pruthenia


ɈʝĴ

Ja też się zgłaszam, użyję jeszcze nieopublikowanego języka, ale jest dopracowany, przysięgam :)
  •  

Úlfurinn

Erutat jeszcze raz może wejść na rzylej. Eh... ale kolejna ma być gamajska xD
smrt zidum

Todsmer

A w gamajskiej proponuję przesyłać same teksty, bez opisu gramatyki xD
  •  

커래얟쓰

  •  

Spiritus

  •  

Lukas