Domeny dla forum

Zaczęty przez Canis, Styczeń 14, 2016, 01:58:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Ja.

Nie ma możliwości ustawienia domeny niekupionej w webd? Jak już pisałem wcześniej, domeny .pl w OVH są sporo tańsze.
  •  

Noqa

Ja.
Może od razu wpłaćmy 80-coś zł? Żeby nie było, ze za rok wszystkich ruszy, że to jednak za drogo, gdy będzie trzeba faktycznie zapłacić i żeby mieć jakąś rezerwę na przyszłość.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Canis

Cytat: Noqa w Styczeń 20, 2016, 23:21:03
Ja.
Może od razu wpłaćmy 80-coś zł? Żeby nie było, ze za rok wszystkich ruszy, że to jednak za drogo, gdy będzie trzeba faktycznie zapłacić i żeby mieć jakąś rezerwę na przyszłość.
Jest to pomysł, ale nie uśmiecha mi się pomysł trzymania cudzych pieniędzy przez rok. Nawet w sejfie. Nie jestem bankiem.
chyba że na brocent :DDDDDDDDD
  •  

Obcy

I najlepiej dobierzcie taki adres i opis, aby przez pomyłkę tutaj nie trafiali ludzie z prośbą o sprawdzenie wypracowania czy poradę dla języka radopolskiego  :D
  •  

Canis

Cytat: Obcy w Styczeń 21, 2016, 08:25:26
I najlepiej dobierzcie taki adres i opis, aby przez pomyłkę tutaj nie trafiali ludzie z prośbą o sprawdzenie wypracowania czy poradę dla języka radopolskiego  :D
www.conlangerskizborswiadkowjechowy.pl
  •  

Towarzysz Mauzer

Nie no, w domenę za 80 zł ja bym nie szedł, bo to przepłata i frajerstwo (pewnie by wyszło po 23 zł/rok/os., co nie jest tragedią, ale idzie o zasadę). Lepiej zaparkować coś na webd.pl z wyższą opłatą początkową, ale niższą roczną - tak jak mówi @Todsmer.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Canis

Ogarnę w weekend, jeżeli będę w stanie, hehe.
  •  

Toivo

Cytat: Canis w Styczeń 20, 2016, 22:15:31Przeszlibyśmy wtedy na www.conlanger.pl, forum byłoby pod adresem www.conlanger.pl/f, a wiki pod www.conlanger.pl/w. Gdybyśmy zaakceptowali ten pomysł, kto na 100% się dołoży?
A nie dałoby się wiki.conlanger.pl? Jakoś tak łatwiej zapamiętać.
  •  

Canis

Cytat: Toivo w Styczeń 21, 2016, 20:59:25
Cytat: Canis w Styczeń 20, 2016, 22:15:31Przeszlibyśmy wtedy na www.conlanger.pl, forum byłoby pod adresem www.conlanger.pl/f, a wiki pod www.conlanger.pl/w. Gdybyśmy zaakceptowali ten pomysł, kto na 100% się dołoży?
A nie dałoby się wiki.conlanger.pl? Jakoś tak łatwiej zapamiętać.
Do zrobienia.
  •  

Pingǐno

Rozumiem, że Wiki normalnie przenosimy w całości?
Czy będzie jak poprzednio? :P
  •  

Todsmer

Tym razem niczego nie przenosimy :) Zmieniamy tylko domenę.
  •  

Canis

Cytat: Pingǐno w Styczeń 21, 2016, 23:04:46
Rozumiem, że Wiki normalnie przenosimy w całości?
Czy będzie jak poprzednio? :P

Mowa o domenie, nie o serwerze. Serwer zostaje taki, jaki jest.
  •  

Pingǐno

Wiedziałem, że po jakimś czasie moja informatyczna niewiedza się odezwie. :P
  •  

Noqa

No i co z tymi domenami?
Czyżby brak chętnych?

Swoją drogą, czy jestem jedyną osobą, która rzadko wchodzi w Organizacje i kompletnie zapomina o wątkach tutaj i byłoby znacznie lepiej przenieść tematy takie jak ten do Shoutboxa, gdzie można liczyć, że nie znikną całkiem z radaru?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Canis

Cytat: Noqa w Styczeń 28, 2016, 23:54:05
No i co z tymi domenami?
Czyżby brak chętnych?
Jakieś głosowanko czy coś?

Cytat: Noqa w Styczeń 28, 2016, 23:54:05
Swoją drogą, czy jestem jedyną osobą, która rzadko wchodzi w Organizacje i kompletnie zapomina o wątkach tutaj
Tak.

Cytat: Noqa w Styczeń 28, 2016, 23:54:05
i byłoby znacznie lepiej przenieść tematy takie jak ten do Shoutboxa, gdzie można liczyć, że nie znikną całkiem z radaru?
Nie.
  •