Nieobecności

Zaczęty przez Mścisław Bożydar, Sierpień 16, 2011, 21:36:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

No to mnie nie będzie od jutra, być może do końa tygodnia.
Nie schizmujcie się przez taen czas, co mnie nie będzie.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilén

#1
Przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale ragequitnąłem w proteście przeciw robieniu wsi* przez Canisa jakimiś durnymi ,,Ambasadami". A tak w ogóle, pierdolcie się, już nigdy nie podejmę tematu Słowiańskiego Forum Językotwórców, bo widzę, że to forum nie dorosło jeszcze do demokracji takich eksperymentów.

Pozdrawiam, i dziękuję za zabicie tak świetnego pomysłu, bo raczej pies z kulawą nogą tam nie przyjdzie.

* A wróciłem, bo zdałem sobie sprawę, że ragequitem sam zrobiłem wieś, więc jesteśmy kwita.
  •  

Canis

Cytat: Vilén w Sierpień 17, 2011, 00:41:48
Przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale ragequitnąłem w proteście przeciw robieniu wsi* przez Canisa jakimiś durnymi ,,Ambasadami". A tak w ogóle, pierdolcie się, już nigdy nie podejmę tematu Słowiańskiego Forum Językotwórców, bo widzę, że to forum nie dorosło jeszcze do demokracji takich eksperymentów.

Pozdrawiam, i dziękuję za zabicie tak świetnego pomysłu, bo raczej pies z kulawą nogą tam nie przyjdzie.

* A wróciłem, bo zdałem sobie sprawę, że ragequitem sam zrobiłem wieś, więc jesteśmy kwita.
Dziękuję Ci, tym postem złagodziłeś moją winę za wybuch gniewu, jaki mi się wcześniej zdarzył : )
  •  

Hector

A propos nieobecności - wracam po nieobecności, a tu takie coś... Odzyskałem wiarę w was chłopaki i Marty :)
  •  

Vilén

Cytat: Kamil M. w Sierpień 25, 2011, 16:54:42
A propos nieobecności - wracam po nieobecności, a tu takie coś... Odzyskałem wiarę w was chłopaki i Marty :)
Tak? Ja myślałem, że jak to zobaczysz, będziesz wkurwiony.
  •  

Hector

Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 25, 2011, 16:59:19
Tak? Ja myślałem, że jak to zobaczysz, będziesz wkurwiony.
Nie, czemu? Nie sądziłem, że się kiedykolwiek zbierzecie, żeby zrobić przenosiny. A tu niespodzianka. Choć nie bardzo mogę się połapać w tym silniku forum.
  •  

Pingǐno

O, Kamil!

Też się bałem, jak nieobecni na to zareagują. :)
  •  

Vilén

Cytat: Kamil M. w Sierpień 25, 2011, 17:09:49
Nie, czemu? Nie sądziłem, że się kiedykolwiek zbierzecie, żeby zrobić przenosiny. A tu niespodzianka.
No ale się zebraliśmy, chociaż tak naprawdę wysiłkiem jedynie dwóch osób, i że też można tak powiedzieć, ,,metodą faktów dokonanych".
  •  

Feles

O, witaj Kamil.

Przyznać jakąś rangę?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

zavadzky

  •  

Hector

  •  

Pingǐno

  •  

Feles

Ech, rangę honorową, dla założyciela poprzedniego forum. Zły pomysł, widzę.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

zavadzky

  •  

Feles

W takim razie koniec tematu.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •