Zarządzanie forum > Organizacja

Wesołych Świąt

<< < (41/41)

Pluur:
Wesołego woskrzeszenia!

Obcy:
Każdemu, kto należy do Jedynej Słusznej Chrześcijańskiej Wiary Słowian, życzę wesołych Świąt!

Obcy:
Dzisiaj na całym Kontynencie jest obchodzony Dzień Jedności, który jest spadkobiercą pogańskiego Święta Plonów. W takie dni Wyspiarczycy zastanawiają się nad sensem swojego życia i dziękują naturze i ludziom za wszystko, co dobre. Również jest to święto wszystkich rodzimowierców, na Kontynencie szacowanych na ok. 15%. Również dla mnie jest to okazja do głębszych refleksji nad istnieniem moich sztucznych języków i conworldu. Z tej okazji życzę każdemu uczestnikowi PFJ sporo inspiracji, dużo pracowitości i coraz więcej dyskusji o wysokiej wartości językoznawczej. Co do mojej aktywności, to może do początku roku 2019 na Wiki spodziewajcie się w założeniu omówionych w sposób dość kompleksowy dwóch conlangów, które niesamowicie zmieniły historię zarówno moją, jak i conworldową: język astralogermański - lingua franca Zachodu oraz jedyny conlang częściowo wprowadzony do mojego formalizmu myślenia - oraz język nisidzki - lingua franca Wschodu oraz język, który miał niebagatelny wpływ na rozwój niemal wszystkich innych moich konlangów, a także dostarczył do reszty kultur wielu prądów filozoficznych i duchowych.

Gəud's Oineren!

Ainigmos:
Tym razem po aramejsku z czasów Jezusa Chrystusa podobnie jak w syriackim (tyle że odwracając przegłos z <a> na <o> w wygłosie i rewokalizując <e> w śródgłosie ostatniego wyrazu):

Ceda bricha 'u-risheh d-shata brechta (Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej