Wniosek o... cd [ograniczenia dotyczące podpisów -- przyp. adm.]

Zaczęty przez Silmethúlë, Maj 29, 2012, 23:36:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Jeśli Feles został stałym adminem, to jeszcze dziś przekażę mu pasy do serwera. Wiedziałem, by ich Vilenowi nie dawać.
  •  

spitygniew

Cytat: Canis w Lipiec 05, 2012, 15:30:35
Jeśli Feles został stałym adminem, to jeszcze dziś przekażę mu pasy do serwera. Wiedziałem, by ich Vilenowi nie dawać.
No jakby historia z Wiki niczego nie nauczyła, tam swoją możliwość kasowania haseł wykorzystał, by w ramach dziecinnego focha usunąć swoje hasła, przez co zniszczył m.in. Jauzję
P.S. To prawda.
  •  

Canis

Cytat: spitygniew w Lipiec 05, 2012, 15:32:48
Cytat: Canis w Lipiec 05, 2012, 15:30:35
Jeśli Feles został stałym adminem, to jeszcze dziś przekażę mu pasy do serwera. Wiedziałem, by ich Vilenowi nie dawać.
No jakby historia z Wiki niczego nie nauczyła, tam swoją możliwość kasowania haseł wykorzystał, by w ramach dziecinnego focha usunąć swoje hasła, przez co zniszczył m.in. Jauzję
wtf?
  •  

żuwaczky

EDIT
No i przecież tyle innych rzeczy było jego dziecinnymi foszkami - od odmowy dyskutowania wczoraj po różne zakładanie innego forum i te de.
  •  

Canis

Gońcie się, szaławiły i inne urwipołcie. Felesowi ufam bardziej niż komukolwiek z was. Chcę tylko się dowiedzieć, czy dostał stołek dla jaj, czy na stałe?
  •  


Canis

Cytat: spitygniew w Lipiec 05, 2012, 15:32:48
Cytat: Canis w Lipiec 05, 2012, 15:30:35
Jeśli Feles został stałym adminem, to jeszcze dziś przekażę mu pasy do serwera. Wiedziałem, by ich Vilenowi nie dawać.
No jakby historia z Wiki niczego nie nauczyła, tam swoją możliwość kasowania haseł wykorzystał, by w ramach dziecinnego focha usunąć swoje hasła, przez co zniszczył m.in. Jauzję
A, myślałem, że mowa o kocurze.
  •  

żuwaczky

Też, wobec czego edytowałem poprzedni post. Nie będę wbijał za duzo :(
  •  

Fanael

Wyjaśni mi ktoś, czy to my strollowaliśmy Viléna, czy on nas, czy taż obydwie możliwości naraz?
  •  

żuwaczky

Nie wiem jakie trollowanie jest w tym, że zwinął zabawki i uciekł ;_;
  •  

Fanael

  •  

żuwaczky

...no w każdym razie wolę mu nie przypisywać sukcesu :p
  •  

Ghoster

#147
[...........]
  •  

żuwaczky

Czy jest możliwość sprawdzenia IP nowych użytkowników? : )
  •  

Canis

  •