Zarządzanie forum > Przywitalnia - dla nowych

Jakimi językami się posługujesz?

(1/60) > >>

Feles:
Taki topik zapoznawczy, jak raz pasujący do naszego forum.

U mnie:
· polski - język ojczysty.
· angielski - 4 lata nauki, dosyć płynnie w czytaniu/pisaniu, gorzej z wymową.

W dużo mniejszym stopniu:
· niemiecki - można powiedzieć, że oparłem się germanizacji. Choć kilka/kilkanaście zdań dałoby radę wyszprechać.
· esperanto - mi praktike ne uzas, sed mi scias. ;-)
· francuski - w tym roku zaczynam naukę. Mimo wszystko wygląda na to, że z wymową będzie wiele lepiej niż z angielskim.
· rosyjski - trochę słówek i zwrotów; przy asyście słownika da się coś wypisać.

Rémo:
Polski-ojczysty  ;-D
Angielski-1 rok nauki i wydaje mi się bardzo owocny (ćwiczę angielski w necie i czasami gadam nawet ponad godzinę po angielsku, dla mnie to dużo i kończę gdy już skończą się tematy  :-P)
Niemiecki-7 lat nauki i kaput xD hehe chyba tylko przedstawianie się i "wie viel kostet?"  ;-D
Francuski-Chciałbym się nauczyć  ;-D
Esperanto-Mi voli paroli  ;-D Haha

Pingǐno:
Weee! Ja też chcę!
\o/

* polski - natywny

* angielski - uczyłem się dwa lata, pozostał rok w szkole. W moim poziomie, myślę, że nie dogadam się z użytkownikiem angielskiego, jedynie pisemnie

* niemiecki - uczyłem się 8 lat, pozostał rok w szkole. Jednak nadal mam niski poziom oraz problemy z odmianą.

* chiński mandaryński - znam wymowę, kilka słówek i garść gramatyki. Nie znam pisma. Dopiero zamierzam coraz częściej się uczyć. :P

* francuski - zara.

Rémo:

--- Cytat: Pingijno w Sierpień 18, 2011, 21:53:38 ---Weee! Ja też chcę!
\o/

* polski - natywny

* angielski - uczyłem się dwa lata, pozostał rok w szkole. W moim poziomie, myślę, że nie dogadam się z użytkownikiem angielskiego, jedynie pisemnie

* niemiecki - uczyłem się 8 lat, pozostał rok w szkole. Jednak nadal mam niski poziom oraz problemy z odmianą.

* chiński mandaryński - znam wymowę, kilka słówek i garść gramatyki. Nie znam pisma. Dopiero zamierzam coraz częściej się uczyć. :P

--- Koniec cytatu ---

Chyba większość ludzi którzy uczą się niemieckiego mają bardzo słaby poziom, a ja do tego nie cierpię germanistek  ;-D

Pingǐno:

--- Cytat: Remo :] w Sierpień 18, 2011, 21:57:47 ---
--- Cytat: Pingijno w Sierpień 18, 2011, 21:53:38 ---Weee! Ja też chcę!
\o/

* polski - natywny

--- Koniec cytatu ---

Chyba większość ludzi którzy uczą się niemieckiego mają bardzo słaby poziom, a ja do tego nie cierpię germanistek  ;-D

--- Koniec cytatu ---
To trzeba słuchać na lekcjach. ;)
Nie cierpisz żadnej z germanistek? o.O
Może wolisz germanistów. :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej