Językotwórstwo (conlanging) i światy > Pisma i ortografie

Zunifikowany Alfabet Centrorienteurocentrboreazjatycki

<< < (6/6)

Canis:
No, do tego to już by się przydała transkrypcja IPA... ale już lepiej, wygląda dziwnie. xD

Feles:
To najwyżej przez te tony.

Vilène:

--- Cytat: Canis w Kwiecień 25, 2012, 16:06:32 ---No, do tego to już by się przydała transkrypcja IPA... ale już lepiej, wygląda dziwnie. xD

--- Koniec cytatu ---
Dziwnie, bo wrzuciłem masę znaczków do oznaczania tonów, ukradzionych od czuangów... tak to by wyglądało w wersji bez-tonów:

Janjan sâŋţhötlai ţauhai ţijau ke, hai ţünjim thuŋ künlei söŋ jatlöt phiŋtaŋ. Khöitei köijau leisiŋ thuŋ löŋsam, jiţhe jiŋkoi juŋ hiŋtaikân ke kwânjai lai wusöŋ töitoi.

Canis:

--- Cytat: Ⓐ Vilén w Kwiecień 25, 2012, 16:12:07 ---
--- Cytat: Canis w Kwiecień 25, 2012, 16:06:32 ---No, do tego to już by się przydała transkrypcja IPA... ale już lepiej, wygląda dziwnie. xD

--- Koniec cytatu ---
Dziwnie, bo wrzuciłem masę znaczków do oznaczania tonów, ukradzionych od czuangów... tak to by wyglądało w wersji bez-tonów:

Janjan sâŋţhötlai ţauhai ţijau ke, hai ţünjim thuŋ künlei söŋ jatlöt phiŋtaŋ. Khöitei köijau leisiŋ thuŋ löŋsam, jiţhe jiŋkoi juŋ hiŋtaikân ke kwânjai lai wusöŋ töitoi.

--- Koniec cytatu ---
I teraz wygląda dobrze.

Vilène:

--- Cytat: Canis w Kwiecień 26, 2012, 19:33:54 ---I teraz wygląda dobrze.

--- Koniec cytatu ---
No nie wiem, nie bardzo chińsko mi to wyszło... mandaryński już wygląda lepij:

Ƶenƶen şeŋ er ţyjou, ţai ţunjan xe khüanli şaŋ ilu phiŋteŋ. Thamen fujou lisiŋ xe liaŋsin, piŋ iŋ i süŋti kuanşi te ciŋşen xusiaŋ tuitai.

(ortografia oparta na pinjinie i latiŋxua şin wenţy, proszę nie bić...)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej