Krant iggar

Zaczęty przez Steam Lord, Styczeń 25, 2014, 16:53:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Jeszcze warto przeczytać to:
http://jezykotw.webd.pl/wiki/Nooblang
aby wiedzieć, czego unikać. Ale zawsze można mieć to gdzieś i robić taki conlang, jaki dusza zapragnie, po prostu ocena użytkowników spadnie, jeśli to kogoś boli.

Naprawdę mało napisałeś: to jest rozmiaru notatki. Daj nam opracowanie! :)
  •  

Steam Lord

A czy to nie jest trochę tak, że to, co kiedyś w historii forum byłoby uznane za dobry conlang, obecnie wzięto by za nooblang, bo wiedza użytkowników (jako zbiorowości) wzrosła?
  •  

Noqa

Trochę się mogło zmienić, ale nie aż tak. Sporo starych conlangów miało równie wysoki poziom.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Widsið

Cytat: Steam Lord w Styczeń 27, 2014, 16:25:14
A czy to nie jest trochę tak, że to, co kiedyś w historii forum byłoby uznane za dobry conlang, obecnie wzięto by za nooblang, bo wiedza użytkowników (jako zbiorowości) wzrosła?
Poniekąd, ale to też może trochę krzywy, ale jednak pewien sposób zmotywowania, czy zachęty, żeby nowi użytkownicy wzięli sprawy w swoje ręce i posprawdzali choćby dla siebie różne ciekawostki językoznawcze, nawet niekoniecznie z mitycznej Oceanii, której języki przeczą wszystkiemu, co się może komukolwiek wydawać, ale choćby z samej rodziny indo-europejskiej, która również obfituje we wszelakie kurioza. Pluur i Spiritus mogą ci opowiedzieć o tym, jak przezwyciężyli "traumę debiutanta" :)
  •  

Pluur

[ot]
Pluur i Spiritus mogą ci opowiedzieć o tym, jak przezwyciężyli "traumę debiutanta" :)

ale że jak?! bo nie rozumiem, ja w ogólnie mało domyślny  :-P
  •  

Widsið

Mimo początkowego dissu, zamiast uciekać, trochę się podszkoliliście i są efekty. Komplementuję cię, a ty mi tak spektakularnie odbierasz do tego powod... -,- ;p

W każdym razie, Steam Lordzie, nie zniechęcaj się, my też kiedyś zaczynaliśmy, chociaż niektórzy być może wstydzą się do tego przyznać ;)
  •  

Pluur

Cytat: Widsið w Styczeń 27, 2014, 23:48:03
Mimo początkowego dissu, zamiast uciekać, trochę się podszkoliliście i są efekty. Komplementuję cię, a ty mi tak spektakularnie odbierasz do tego powod... -,- ;p


O dziękuję ^.^ i pśepraszam zarazem nie kciałem :/
  •  

Steam Lord

Dzięki :-)
Wiecie, jednak porzucę ten konlang i popracuję nad czymś sensowniejszym ;-)
Za jakiś czas pewnie będą efekty :)
  •  

ToJam

Napisz coś o przymiotniku
  •