Zbiórka na utrzymanie serwera [2014-2015]

Zaczęty przez Canis, Listopad 10, 2014, 13:56:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

Na gęsiwo albo ćpanie bym przelał, ale i tak wiem, że sprzeniewierzysz to na to cholerne forum xD.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Cytat: Dynozaur w Listopad 11, 2014, 15:00:22
Na gęsiwo albo ćpanie bym przelał, ale i tak wiem, że sprzeniewierzysz to na to cholerne forum xD.
Słowo rycerza, że wydam na piwo, nawet zrobię zdjęcie z czasoznaczkiem!
  •  

Dynozaur

Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Najchętniej złocisze.
Może też być ahtialański laur albo czegokolwiek tam w Zimce używają...
  •  

Dynozaur

Czylęzie.

Okej, to będzie w czylęziach xD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

spitygniew

P.S. To prawda.
  •  

Towarzysz Mauzer

Strzelam, że od szylingów (germ. *skildulingaz), ale nie wiem, skąd tam č, a nie š, šč czy št.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Vilène

Cytat: Towarzysz Mauzer w Listopad 13, 2014, 14:39:49
Strzelam, że od szylingów (germ. *skildulingaz), ale nie wiem, skąd tam č, a nie š, šč czy št.
Regularny rozwój zimnicki, gdzie wynikiem I i II palatalizacji dla sk było samo ċ.
  •  

Dynozaur

Cytat: Vilène w Listopad 13, 2014, 18:06:19
Cytat: Towarzysz Mauzer w Listopad 13, 2014, 14:39:49
Strzelam, że od szylingów (germ. *skildulingaz), ale nie wiem, skąd tam č, a nie š, šč czy št.
Regularny rozwój zimnicki, gdzie wynikiem I i II palatalizacji dla sk było samo ċ.

Właściwie, to jest to po prostu regularna zmiana szcz > cz.

Ale tak.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Towarzysz Mauzer

Zaraz, czy zimny to język Dynozaura, a rodzki Vilèny, czy na oborót?! Multikonta, multikonta, Mars napada!
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Canis

Cytat: Towarzysz Mauzer w Listopad 13, 2014, 20:19:56
Zaraz, czy zimny to język Dynozaura, a rodzki Vilèny, czy na oborót?! Multikonta, multikonta, Mars napada!
Zimny to w 98% język Dynozaura.
  •  

Vilène

Cytat: Towarzysz Mauzer w Listopad 13, 2014, 20:19:56
Zaraz, czy zimny to język Dynozaura, a rodzki Vilèny, czy na oborót?! Multikonta, multikonta, Mars napada!
Damyt, nie z tego konta napisałam :(.

Ale na poważnie, nie wiem czemu się dziwisz – ta informacja była dostępna publicznie na stronie zimnego na Wiki. Wystarczyło sprawdzić.
  •  

Canis

Do zebrania: 39,99 zł. Stan na sobotę:
1. Ja 15 zł
2. Noqa 10-15 zł
3. Towarzysz Mauzer 15 zł
4. [anonim] 10 zł
5. Todsmer 15 zł
6. Toivo ?
7. Wedyowisz 30 zł
8. Mahtlactli Omome Tochtli ?
9. [anonim] 15 zł
Przypominam, że numer konta prześlę wam w poniedziałek i w ten też poniedziałek postarajcie się kwotę przelać. Te 39,99 podzielimy przez liczbę osób (grosze zaokrąglimy do góry, jak nie wyjdzie równo*), i wyjdzie nam ile tak na poważnie zrzutka wychodzi na osobę.
*
[Zamknij]
  •  

Toivo

Skoro mamy tak dużo chętnych, to może da się zapłacić od razu za 2 lata? Bo to trochę śmieszne, 4 złote przelewać.
  •  

Canis

Cytat: Toivo w Listopad 15, 2014, 13:38:09
Skoro mamy tak dużo chętnych, to może da się zapłacić od razu za 2 lata? Bo to trochę śmieszne, 4 złote przelewać.
Masz absolutną rację. Tak jak patrzyłem przed chwilą to panel mi daje najdłuższy okres przedłużenia ważności tylko o rok, ale może po prostu można to zrobić dwa razy. Wtedy by wyszło nie 39,99, tylko 79,98 zł, na co również nas stać.
  •