Propozycje zmian na forum

Zaczęty przez Vilén, Sierpień 24, 2011, 16:15:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

tob ris tob

Dzień dobry :-)
  •  

spitygniew

Cytat: 愚蠢茶 w Sierpień 24, 2011, 19:17:11
Cytat: spitygniew w Sierpień 24, 2011, 19:14:43
Może lepiej żeby nie przepełniać forum sprawami światopoglądowymi (skoro już tak nam zależy na dobrym wrażeniu przed nowicjuszami) zrobić dwa tematy-śmietniki: święty temat religijny i nieświęty temat polityczny, zablokowane i służące TYLKO do wydzielania flejmów?
Nie. Równie dobrze w takim razie można by wszystko było pchać do śmietnika. Ale po co, skoro i tak, jeżeli ktoś będzie chciał na flejma odpisać, to odpisze (np. w szoutboksie albo cós).

A fakt, nie załapałem tego... No to otwierałoby się tylko na czas wojen, bo tłumić naturalne potrzeby conlangera do jakich należy flejmowanie polityczno-religijne byłoby sadyzmem.
P.S. To prawda.
  •  

Henryk Pruthenia

Ja popieram ciupakową ideę.
A od siebie bym dodał, że te ambasady w ***** wysłał. Tylko tam flejmy... :D
O! Albo te nazwy pozmieniał na śmietnik polityczny czy coś a la to :D

Vilén

  •  

Henryk Pruthenia

Okazuje się, że Rosjanie już swoje forum mają. ZUOZachód swoje forum dawno już ma więc nie widzę powodów za utrzymywaniem tych ambasad, które nie wiem po co są w środku forum, a nie jak powinno być gdzieś niżej.
Ech!

Feles

Cytat2. Wszelkie dysputy/dyskusje/flejmy polityczne i religijne, będą musiały obowiązkowo być wydzielane, i przenoszone do tego działu, żeby nie zaśmiecać reszty forum.
/dev/null to lepsze miejsce dla takich rzeczy.
Ale zrobić tak można.

Cytat: spitygniew w Sierpień 24, 2011, 18:43:16Za to można podzielić "Inne" na tematy luźno związane z językami i niewiązane z nimi w ogóle.
Miałem podobny pomysł, z Innymi i Offtopiskiem. Ale w końcu uznałem, że te luźno związane z językami i tak trafiałyby do lingwistyki "dla nabicia".

CytatOkazuje się, że Rosjanie już swoje forum mają. ZUOZachód swoje forum dawno już ma więc nie widzę powodów za utrzymywaniem tych ambasad, które nie wiem po co są w środku forum, a nie jak powinno być gdzieś niżej.
Może gdyby zawędrowali tu chociaż Vojta i Chorwacja - ten dział miałby sens.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilén

Cytat: Feles w Sierpień 24, 2011, 19:42:49
/dev/null to lepsze miejsce dla takich rzeczy.
Wiem, no ale dla niektórych wywalanie tamtów politycznych, to faszyzm, zamordyzm, i wugole.
  •  

Henryk Pruthenia

#22
Odpowiedź na post Miłego:
A czemu nie mogą pisać w zwykłych tematach po swojemu?
Ktoś będzie do nich strzelał?
Przez szkło dodatkowo?

Vilén

#23
Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 24, 2011, 19:49:47
A czemu nie mogą pisać w zwykłych tematach po swojemu?
Bo ja mam już dość waszego pierdolenia o bolszewikach, Żydach, politycznej poprawności, irrendentyźmie, mordowaniu niewinnych ludzi i innych takich w normalnych tematach. Poniał? Nieważne, i nieporozumienie.
  •  

Henryk Pruthenia

#24
Yyy, chodziło mi o Chorwację i Vojtę...
Z resztą, nie mówię o sobie w w trzeciej osobie liczby mnogiej... Ech.

Aha!
Ciupak: « Odpowiedź #21 dnia: Dzisiaj o 19:49:00 »
Ja: « Odpowiedź #22 dnia: Dzisiaj o 19:49:47 »

JA TEGO TEŻ MAM DOŚĆ. PONIAŁ??/size]

Feles

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 24, 2011, 19:49:47
Odpowiedź na post Miłego:
A czemu nie mogą pisać w zwykłych tematach po swojemu?
Ktoś będzie do nich strzelał?
Tak, Canis. Bo to odstrasza nowych użytkowników.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 24, 2011, 19:58:06
Aha!
Ciupak: « Odpowiedź #21 dnia: Dzisiaj o 19:49:00 »
Ja: « Odpowiedź #22 dnia: Dzisiaj o 19:49:47 »

JA TEGO TEŻ MAM DOŚĆ. PONIAŁ??
Aha, to przepraszam. Nie ma to jak niewątkowane fora...
  •  

Vilén

Cytat: Feles w Sierpień 24, 2011, 20:01:23
Tak, Canis. Bo to odstrasza nowych użytkowników.
Bardziej już odstrasza wszechobecna tutaj polityka, spamtematy, offtop dla offtopu, dzielenie włosa na czworo w spisie działów, oraz moja osoba.
  •  

Henryk Pruthenia

Kurczę.
Jak zwykle zapominasz o jeszcze jednaj odstraszającej osobie... Czuję się pominięty!


Vilén

Ej, po chuj kto włączył to durne ,,[popieram] [potępiam]"? Przecież nie jesteśmy wykopem. Wnioskuję o wyłączenie tego, bo nie spełnia to żadnej przydatnej funkcji...
  •