Zarządzanie forum > Organizacja

Konto na Wikii

<< < (2/2)

QRSGN:

--- Cytat: Canis w Lipiec 07, 2020, 21:38:14 ---No nie jest, jest pod jedną domeną, ale nie bazą danych (...)

--- Koniec cytatu ---
Widzisz - kwestia mojego fest-ograniczonego słownika informatycznego - miałem na myśli wspólny początek adressu strony - wiele się nie namyślałem nad znaczeniem i użyciem wyrazu „witryna”.


--- Cytat: Canis w Lipiec 07, 2020, 21:38:14 ---(...) poza tym forum działa na Simple Machines, a Wiki klasycznie na MediaWiki, to jest zupełnie różne oprogramowanie.

--- Koniec cytatu ---
Mam wrażenie, że właśnie próbujesz mi udowodnić, że nie możliwym jest, by tego nie zauważyć, że są to dwie odrębne rzeczy - niepotrzebnie. Nie mam żadnej wiedzy na temat budowania stron internetowych - zobaczyłem wspólny początek adressu i na tym zakończyłem riserdż - skoro nie jest to jedna rzecz - to ok - tyle wiedzy mi wystarczy.


--- Cytat: Canis w Lipiec 07, 2020, 21:38:14 ---Niektóre serwisy to łączą, ale nam nigdy nie chciało się to bawić, to ryzykowne. Większość z nas nie ma takich kompetencji z IT.

--- Koniec cytatu ---
Nie mam pojęcia na ile to skomplikowane - nie mam pojęcia na ile samoróbne są te wszystkie rzeczy. Po prostu wiedząc, że coś takiego jak FB i Mess są zjednoczone - dopuściłem do siebie myśl, że podobnie może być także w tym wypadku.

W'gle - mam wrażenie, że strasznie się przejąłeś tym, co napisałem - jakbym, nie odpowiadał na pytanie „dlaczego doszedłem do takiego wniosku”, tylko raczej jakbym chciał Tobie udowodnić swoją rację.
Jeśli to mylne wrażenie - to sorka za nadinterpretację.

Henryk Pruthenia:
Raczej nadinterpretacja, Canis ma zazwyczaj wszystko w žopie. Xd

Canis:
E, tam. Raczej wręcz przeciwnie. W sumie nie powinienem się wypowiadać.

"ale dwie Tatry poszły więc się wypowiem"[close]Zawsze mi ludzie mówili, że ja nie jestem user-friendly...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej