how to delete my account?

Zaczęty przez patka chorwatka, Październik 27, 2011, 01:13:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

patka chorwatka

...
  •  

Canis

  •  

Marta Tejler

Cytat: Canis w Październik 27, 2011, 07:21:29
Nie. Podziękuj Ciupakowi.
Odpierdol się ode mnie, to ty powyłączałeś tą możliwość.
  •  

Canis

Cytat: Marta Tejler-Nowicka w Październik 27, 2011, 15:32:12
Cytat: Canis w Październik 27, 2011, 07:21:29
Nie. Podziękuj Ciupakowi.
Odpierdol się ode mnie, to ty powyłączałeś tą możliwość.
Hahaha. Ciekawe, kto mnie zmusił do tak radykalnych działań, bawiąc się tą funkcją co najmniej niepoważnie. :p
  •  

Pingǐno

#4
Nie będzie już jedynej marty? ;[

EDIT: Dajce spokój, zachowujecie się gorzej niż ja...
  •  

Marta Tejler

Cytat: Canis w Październik 27, 2011, 15:35:48
Hahaha. Ciekawe, kto mnie zmusił do tak radykalnych działań, bawiąc się tą funkcją co najmniej niepoważnie. :p
Hahaha. Miałem do tego pełna prawo, sry, to moja sprawa, co ja robię z kontem.
  •  

Fanael

Cytat: Kwadracik w Październik 27, 2011, 18:59:59
What's the point of deleting your account, chorwacja? Your posts will be around anyway, so just stopping making more of them works out pretty much the same... (I'm not suggesting you delete your posts, btw - they were an interesting contribution)
It's too late now, it looks like she already deleted her posts. Chorwacja, can I ask you why did you do that?
  •  

Mścisław Bożydar

Podeźrzewam, że Chorwacji ktoś się na konto włamał, bo ona przecież zazwyczaj pisała po polsku.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Pingǐno

Cytat: Lwowi w Październik 27, 2011, 20:33:33
Podeźrzewam, że Chorwacji ktoś się na konto włamał, bo ona przecież zazwyczaj pisała po polsku.
Etam. Pewnie wolała po angielsku napisać, bo zapewne myślała, że po polsku jest trochu nie wyjdzie. ;)
  •  

Wedyowisz

MSZ to raczej chujowo, że można bez śladu usunąć swoje posty, nie będące ostatnimi w wątku - robi to najzwyczajniej burdel. Zaczynam się zastanawiać, czy aby lehoslav nie miał trochę słuszności w tym miejscu.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Canis

Cytat: Marta Tejler-Nowicka w Październik 27, 2011, 17:20:12
Cytat: Canis w Październik 27, 2011, 15:35:48
Hahaha. Ciekawe, kto mnie zmusił do tak radykalnych działań, bawiąc się tą funkcją co najmniej niepoważnie. :p
Hahaha. Miałem do tego pełna prawo, sry, to moja sprawa, co ja robię z kontem.
Nie masz. Twoje konto jest własnością społeczności forum językotwórców, tak samo jak każdy post, który tu napiszesz.  Akceptuję usuwanie czyichś kont głównych (boty i multikonta to inna bajka) tylko wtedy, gdy większość będzie się tego bardzo wyraźnie dopominać.

Było prawo do usuwania sobie konta, ale dzieci nie potrafiły go używać...

Cytat: Fanael w Październik 27, 2011, 20:17:59
Cytat: Kwadracik w Październik 27, 2011, 18:59:59
What's the point of deleting your account, chorwacja? Your posts will be around anyway, so just stopping making more of them works out pretty much the same... (I'm not suggesting you delete your posts, btw - they were an interesting contribution)
It's too late now, it looks like she already deleted her posts. Chorwacja, can I ask you why did you do that?

I guarantee that nobody will delete own posts again.

Seriously, if you want to leave our community, no problem. It would be very kind of you if you simply write why, tell 'good bye', and just not use the account. This way you won't be remembered the hostile way. No dramas, no quitting, please.
  •  

Marta Tejler

Cytat: Canis w Październik 27, 2011, 21:10:12
Nie masz. Twoje konto jest własnością społeczności forum językotwórców, tak samo jak każdy post, który tu napiszesz.
Posty tak, ale już konto jest wirtualną e... personifikacją mojej osoby (czy jakoś tak), a ja nie jestem dziwka, i nie oddaję samej siebie wszystkim. Więc sry, ale uważam że się mylisz.
  •  

Dynozaur

Chorwacjo, nie odchodź!

Obiecałaś, że dasz mi coś nt. djalektologji chorwackiej, a dokładniej resztek liczby podwójnej (i tych dziwnych form pojawiających się w niektórych djalketach czakawicy). Bo ja jednak chciałbym coś naukowego (z dokładnym opisem morfologji i składni tych zjawisk), a nie krótką, pobieżną listę form, pochodzącą od jakichś nacjonalistów.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Dynozaur

Swoją drogą, co się stało ze wszystkimi postami chorwacji?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •