how to delete my account?

Zaczęty przez patka chorwatka, Październik 27, 2011, 01:13:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fanael

Czy ktoś poza mną uważa za śmieszny fakt, że Kwadrat tak bardzo piętnuje zachowanie Ciupaka w celu wytłumaczenia powodu swojego ragequita, które to są typowym zjawiskiem dla Pawła właśnie?
  •  

Silmethúlë

Ehh, tym razem [mem]Kwadracik na pewno naprawdę popełni samobójstwo[/mem] :(.
  •  

Vilène

Cytat: Fanael w Grudzień 09, 2011, 12:54:09
Czy ktoś poza mną uważa za śmieszny fakt, że Kwadrat tak bardzo piętnuje zachowanie Ciupaka w celu wytłumaczenia powodu swojego ragequita, które to są typowym zjawiskiem dla Pawła właśnie?
Jeszcze śmieszniejsze jest to, że Kwadracik robi jeszcze większą dramę przy swoim ragequicie, niż ja przy swoich ragequitach.
  •  

spitygniew

P.S. To prawda.
  •  

Feles

Na szczęście, tym razem nie powierza mi administrowania.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Raegquitowanie to "robienie to źle". Quit powinienen udzielić się offtoperom, a nie porządnym użytkownikom. Tyle, że wtedy zostanę ja, Feles, Ghoster i nie wiem kto jeszcze.

Kwadrat ma imho absolutną rację. To forum jest coraz mniej o conlangach, i wina jest wasza, czyli społeczności.
  •  

Kwadracik

#66
KONTO ZHAKOWANE PRZEZ CFH

Fanael

Cytat: Canis w Grudzień 09, 2011, 17:37:28
To forum jest coraz mniej o conlangach, i wina jest wasza, czyli społeczności.
W tym zdaniu jest fail, potrafisz go znaleźć?
  •  

Canis

Że wykluczyłem się ze społeczności? Cóż, to fail. Ale ja conlangi tworzę.
  •  

Fanael

Podziel się twoim wolnym czasem, to i ja będę tworzyć conlangi. Po prostu mojego wolnego czasu jest na to za mało.

Anyway, znalazłem rozwiązanie problemu: zainstaluj coś, co pozwoli ignorować posty wybranych użytkowników - wtedy ci, którzy chcą mieć forum tylko o językotwórstwie ustawią sobie Viléna, Dynka, Henryka i Mścisława jako ignorowanych. Problem z głowy ;-)
  •  

Canis

#70
Nie trzeba ich ignorować technologią, można ich po prostu olać (co ja obscenicznie robię). Nie zmieni to jednak następujących faktów:
a) nie tworzy się tylu conlangów, co kiedyś
b) nadal panuje jakiś fetysz realizmu, pod kątem którego ocenia się to, co już powstanie
c) na wiki i tak nikt nie tworzy, kiedyś był przecież taki boom, a teraz co?
d) nadal większą uwagę przykuwa się do diachronicznej oceny wszystkiego, co rusza się, skacze, pływa, lata, gdacze, ćwierka, plumka i krzyczy
e) licho ze sztuką
Coraz mniej doceniacie państwo dobre wartości, które sprzyjały rozkwitowi forum, ich brak wykurzył co niektórych użytkowników, wbijając gwóźdź do trumny sprawie. Do tego część choruje na obrzydliwą chorobę, którą nazywam syndromem starej gwardii, czyli znowu fetysz diachronii i wspomnień ("nasi" to ci, co byli kiedyś za dobrych czasów), i przeginacie z ocenami nowych użytkowników, wykurzając ich z forum.

A ja mając takie coś to też wolę zrobić wpis w encyklopedii lokalnej (MediaWiki poza internetem), niż fatygować się na forum, mając "tl;dr" albo "nierealistyczne" za jedyne reakcje...
  •  

Henryk Pruthenia

Wybaczcie, ale to ja jak narazie wrzuciłem na te nowe forum najwięcej konlangów, i co? Brak odzywu...
Jak zaczniecie komentować, będę rad, a tego nie robicie, a potem krzyczycie: Ludzi! W temacie o kolnagach mucha lata.
Spasiba.

Mścisław Bożydar

Cytat
wtedy ci, którzy chcą mieć forum tylko o językotwórstwie ustawią sobie Viléna, Dynka, Henryka i Mścisława jako ignorowanych
-.-
Jakbym był Zavadem, to już być miał warna :P
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

żuwaczky

#73
;_;
  •  

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •