Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Informację o zastąpieniu Felesa Widsiðem przyjmuję z dużym zadowoleniem; jest to osoba, która najchłodniej myśli.

Przez ten incydent z banowaniem Ghostera ostatnio mi się odechciało cokolwiek robić na forum czy wiki, ale mam ze dwa projekty conlangów i jeden, za to bardzo duży projekt dziennika-gry-conworldu na bazie SE, więc pewnie za jakiś czas zapostuję.
  •  

Widsið

#31
Wiecie, ten schemat się powtarza i robi trochę monotonny: OBRAŻAM SIĘ I ODDAJĘ UPRAWNIENIA KOMUŚ INNEMU. To już grali. Spróbujcie wszyscy myśleć trochę chłodniej ;)

Tymczasem, proszę się zgłaszać na moderatorów, bo moje pozainternetowe obowiązki nie pozwolą mi na aż tak pieczołowite doglądanie tu wszystkiego. Mauzer? CookieMonster? Inne osoby, które jeszcze nie miały okazji się wykazać i mają "czyste konto"?
  •  

Canis

Cytat: Widsið w Marzec 08, 2014, 01:05:49
Wiecie, ten schemat się powtarza i robi trochę monotonny: OBRAŻAM SIĘ I ODDAJĘ UPRAWNIENIA KOMUŚ INNEMU. To już grali. Spróbujcie wszyscy myśleć trochę chłodniej ;)
To teraz koncert życzeń dla nowego herszta!
Dziś witam cię jako naszego legitnego administratora fanfarami, ale srsly, nie chciałbym za pół roku wzywać cię do zrzeknięcia się praw, bo się okaże, że "jednak Noqa* miał rację i należy wyrwać chwasty, a ziarno oddzielić od splew". Spróbuj być lepszy od poprzedników, pozwól foru rozwiązywać swoje problemy (mamy wystarczająco małą społeczność), banuj w absolutnej ostateczności (np. jak ktoś wkleja squidy czy robi inny ciężki syf), zrób tak, żeby ten temat był jak najrzadziej używany.
Also, pytanie, tyle mnie dręczono o oddanie administratora, Feles zrzeknie się praw czy mamy mieć de facto duumwirat przez jakiś czas?

Ja jako użytkownik obiecuję w najbliższym czasie zdecydowaną poprawę!

*Nie obrażaj się, Noqa, budzisz szacunek i jesteś inspiracją w lingwistyce i conlangach, ale pomysły jako moderator naprawdę miałeś monumentalnie szalone. ;-)
  •  

Todsmer

Nie przypominam sobie, żeby Noqa jakoś źle moderował.
  •  

Canis

Cytat: tqr w Marzec 08, 2014, 09:55:25
Nie przypominam sobie, żeby Noqa jakoś źle moderował.
Dobra, pas, skupmy się na obecnej sytuacji.
  •  

Todsmer

Zgadzam się :)

Też liczę na to, że panowanie Widsitha będzie lepszym okresem niż poprzednie. Mam też nadzieję, że nie skończy się tak jak ostatnio (kilka razy), bo podejmowanie jakichkolwiek decyzji jest tu zawsze niepopularne.
  •  

Towarzysz Mauzer

Co do moderacji, mógłbym się tego podjąć, tyle że muszę przyznać, że ja raczej nie jestem systematyczny i mam tendencję do pracowania zrywami partyzanckimi - więc jeśli byłyby inne kandydatury, to odetchnąłbym z ulgą, a jak nie, to niech tam będzie, postaram się.

A ogólnie biorąc, problemem jest nie tyle podejmowanie decyzji, co rozmawianie o nich po ludzku. Tak czy siak, myślę że będzie lepiej.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Dynozaur

Ja nigdy nie miałem możliwości się wykazać jako moderator. No ale raczej nie bez kozery...

Zresztą, jako skrajny i zdeklarowany foroanarchista nie będę się władzą plamił.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

CookieMonster93

#38
Cytat: Widsið w Marzec 08, 2014, 01:05:49
Wiecie, ten schemat się powtarza i robi trochę monotonny: OBRAŻAM SIĘ I ODDAJĘ UPRAWNIENIA KOMUŚ INNEMU. To już grali. Spróbujcie wszyscy myśleć trochę chłodniej ;)
Tymczasem, proszę się zgłaszać na moderatorów, bo moje pozainternetowe obowiązki nie pozwolą mi na aż tak pieczołowite doglądanie tu wszystkiego. Mauzer? CookieMonster? Inne osoby, które jeszcze nie miały okazji się wykazać i mają "czyste konto"?
Nie nadaję się. Na technicznych sprawach słabo się znam, dziwię się, że w ogóle potrafię komputer włączyć, nie mówiąc o byciu moderatorem. Poza tym mam tendencję do olewania.

PS. Gratuluję funkcji administratora. Chociaż raz mogę powiedzieć, że na tej funkcji jest ktoś, kto ma do tego predyspozycje.
Co do moderatorów: Noqa był naprawdę świetny. Mogliście być dla niego wyrozumialsi.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Noqa

CytatCo do moderatorów: Noqa był naprawdę świetny. Mogliście być dla niego wyrozumialsi.

Ale ja sam odeszłem, nikt mnie nie wyrzucał. Nie podobała mi się rola moderatora, sprowadzona do ciągłego sprzątania czyjegoś syfu, któremu nie można było przeciwdziałać.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Ghoster

#40
[...........]
  •  

Noqa

Ale jakie to ma znaczenie?
Adminem jest Widsið, który tej decyzji nie podejmował. A Feles jest już zwykłym użytkownikiem i nie ma specjalnych zobowiązań, by się tłumaczyć.
Powiedzmy, że zrobił to ze złości, po co to tak drążyć na forum publicznym, gdy on wyraźnie nie zamierza ci odpowiedzieć.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Feles

Cytat: Ghoster w Marzec 08, 2014, 17:42:45
Tylko że ja nadal nie usłyszałem powodu mojego bana. Jeśli Feles mnie zbanował z czystej złości, to chciałbym to chociaż usłyszeć.
Nie, nie zbanowałem cię ze złości. Nie wiem, dlaczego nie potrafisz tego zaakceptować.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

  •  

Noqa

Czemu posty Czyżyka trafiają do Dupnicy, gdy taie same posty w ustach Vilene czy Canisa zostałyby nieruszone?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •