Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilène

Cytat: Noqa w Listopad 01, 2014, 10:33:29
Czemu posty Czyżyka trafiają do Dupnicy, gdy taie same posty w ustach Vilene czy Canisa zostałyby nieruszone?
Tym bardziej że nie ma w nich dosłownie nic obraźliwego.
  •  

Towarzysz Mauzer

No cóż, jak zobaczyłem falę - przyznajmy - postów nie wnoszących nic do tematu, to wolałem zareagować po tych wszystkich Jolach i Wiolach reklamujących traktory i tokarki. Reflektuję się, sorki Czyżyk, jesteś wartościowym użytkownikiem. Ale takich postów nie piszcie tak czy siak.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Czyżyk Mniejszy

Damn, czyli jednak mam wrzucać te reklamy gładzi szpachlowej? ;p
- Kiedy zbudowano Tesco w Świebodzinie?
- 5 lat przed Chrystusem.
  •  

Towarzysz Mauzer

OK, wtedy nie będę musiał usuwać ostrzeżenia ;).
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

spitygniew

Trzeba przyznać, że tego typu posty nie robią dobrego wrażenia, jeśli od nich zaczyna się forumowanie... Chirurg na sarkazm może pozwolić sobie po dziesięciu latach praktyki, a użytkownik - po stu postach. : P
P.S. To prawda.
  •  

Todsmer

Akurat w przypadku Czyżyka to raczej powrót po latach.
  •  

spitygniew

P.S. To prawda.
  •  

Canis

Słuchajcie, ogarniam Dynozaura jak mogę, bo to mój kumpel itepe, ale mówienie do niego, żeby wyrażał swoje przekonanie z większą gracją, jest jak mówienie do drzewa. Szkoda, bo nie zawsze tak było. Chcę publicznie powiedzieć, że nie zamierzam gościa w żaden sposób bronić, choćby nie wiem jak miał rację, bo zachowuje się jakby odmłodniał o dobre 10 lat.

Fajnie, że Todsmer wstawił mu bana, bo na te posty szkoda patrzeć, ale tamten temat jednak proponuję otworzyć. Mnie ciekawiła ta wymiana poglądów i padło tam wiele rozsądnych opinii. Chciałem się też włączyć, ale długo pracuję i nawet nie miałem okazji doczekać weekendu...
  •  

Todsmer

Dobra, temat otwarłem, zobaczymy jak będzie wyglądać :)
  •  

Spiritus

Jeśli pominąć Dynozaura dyskusja szła raczej na wysokim poziomie, więc myślę, że dalszy ciąg może być bardzo interesujący.
  •  

Toivo

  •  

Todsmer

Bo taki temat został już poruszony:
http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=1469.0

Użytkowniczka założyła drugi wątek.
  •  

Toivo

  •  

Wedyowisz

Można więc zaczynać martową histerię...
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Dynozaur

Czy słusznie podeźrzewam, że Czyżyk to Kotałke?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •