Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Chyba nie, niestety konto zostało usunięte, nie mogę porównać wzorów, więc nie ma pewności.
  •  

Noqa

Z Lukasem się nic nie da zrobić?

Bo ja rozumiem, że to nie jest czystej wody spam, ale chyba nikt nie ma złudzeń, że to wypływająca z serca krytyka?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Todsmer

Ja wciąż mam nadzieję, że zaprezentuje jakiś swój konlang ;)
  •  

Mścisław Bożydar

e, tak w ogóle, to kto jest teraz w szanownym zarządzie fora?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Todsmer

Widsið i Mauzer mają uprawnienia adminów, Ty jesteś lokalnym kapelanem, ja modem.

Chyba wszyscy :)
  •  

Canis

A ja mam dostep do serwera.

What can possibly go wrong?
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Todsmer w Listopad 28, 2014, 19:31:43
Widsið i Mauzer mają uprawnienia adminów, Ty jesteś lokalnym kapelanem, ja modem.

Chyba wszyscy :)
Aż tylu adminów? o.O
Nie no, fajnie wiedzieć. Ógólnie to nie nadążam za forum ;)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatA ja mam dostep do serwera.

What can possibly go wrong?
No ja mam wrażenie, że mamy teraz całkiem stabilną psychicznie załogę, więc pewnie - z zapewnianą przez Mścisława odgórną opieką - nic.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Towarzysz Mauzer w Listopad 29, 2014, 20:02:41
CytatA ja mam dostep do serwera.

What can possibly go wrong?
No ja mam wrażenie, że mamy teraz całkiem stabilną psychicznie załogę, więc pewnie - z zapewnianą przez Mścisława odgórną opieką - nic.
Właśnie do mnie dotarło, że "Mścisław" jest zbyt utrwalone, żeby to zmieniać. Wracam do "Mścisława" ;)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Henryk Pruthenia

Skarżę się na nicnieróbstwo administracji w walce z botami. Potwierdzanie mailów aktywacyjnych na forze byłoby dużo lepsze.

Todsmer

Niestety, jedyne co mogę robić, to usuwać posty i dawać bany. Zmiany w ustawieniach to rola adminów, ja, nawet gdybym chciał się tym babrać, nie mam uprawnień.
  •  

Towarzysz Mauzer

Cóż, problem w tym, że pytania kontrolne i aktywacja mailowa były już przedtem, więc widać boty nauczyły się to jakoś omijać. Zainstalowałem natomiast teraz jakąś nową wtyczkę z flashowym CAPTCHA.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Henryk Pruthenia

Drogie pipki, moglibyście przyjmować użytkowników za pomocą ręcznej autoryzacji konta? Wiecie, nie przez mejla, a przez ręczne potwierdzenie. O, i może by jeszcze jakieś pytanie, typu czemu te forum wybrałeś? Etc...?

Kurczę, naprawdę, ta plaga jest już za duża.

Ghoster

#73
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia

Tak, też się nad tym zastanawiałem, ale człowiek, któremu zależy, poczeka. A bot, jak zobaczy, to ucieknie, albo botoczłek.