Językotwórstwo (conlanging) i światy > Conworldy i althisty

Wieści z AARów

(1/4) > >>

Henryk Pruthenia:
Zbiorczy temat na niewarte jakichś większych wywodów skriny i opowiastki z AARów.

W Ameryce Południowej jak zwykle ciepło i słonecznie.

Cesarz Wilhelm III też korzysta z tropikalnego klimatu Afryki.

Krok po kroku syndykalistyczne zło jest wyplenione z Eurazji i Afryki. A pomyśleć, że jeszcze trzy lata temu Trzecia Międzynarodówka graniczyła z Carską Rosją w Prusiech!
Aktualnie ostatki syndykalizmu pozostały w Północnej Afryce, gdzie dzielne wojska Włoskie i Serbskie dobijają ostatnich wrogów wolności, tym czasie szeroki sojusz rosyjsko-japoński walczy z zagrożeniem w Chinach, Indiach i Indochinach.

Tyle zostało z pysznej Ententy, która jeszcze niedawno starała się dyktować warunki powojennego ładu Cesarstwu Rosyjskiemu. Teraz nie ma ani Królestwa Kanady, ani Królestwa Francji. Państwa te zostały pokonane przez Syndykalistów z Europy i Ameryki, z dawnego paktu pozostały jedynie RPA i Królestwo Portugalii, które ostatnie osadziło się w Angoli.

Pamiętajmy jednak, że wojna to tez straty na froncie. Wielu dzielnych żołnierzy musiało polec, by na świecie w przyszłości mogły zapanować wolność i pokój.

Liczę na odzew, bo jak będzie, to częściej takie śmieszności będą się pojawiać!

Borlach:
Nie no, biedny Wilhelm na wygnaniu w Afryce mnie akurat rozbawił XD Ale rozumiem, że ta Euroazjatycka Unia Narodów to frakcja, a nie jedno państwo, nie?
Swoją drogą Druga Wojna jako apokaliptyczny konflikt z Syndykalistami brzmi nieźle. Tylko hmmm.... nie zgadnę, u Ruskich nazism?

Henryk Pruthenia:

--- Cytat: Borlach w Listopad 11, 2018, 23:28:42 ---Nie no, biedny Wilhelm na wygnaniu w Afryce mnie akurat rozbawił XD
--- Koniec cytatu ---
Bardzo fajna mechanika jest w Kaisserreichu: po upadku Niemcy mogą uciec do kolonii i dalej uczestniczyć w wojnie. Albo spasować (tu weszli do wojny ponownie po tym, jak padł Paryż. Ten, że tego.

--- Cytuj ---Ale rozumiem, że ta Euroazjatycka Unia Narodów to frakcja, a nie jedno państwo, nie?
--- Koniec cytatu ---
Tak, frakcja. Początkowo miała skupiać tylko mnie i państwa zależne, ale wojna poszła gorzej i potrzebowałem trochę jeszcze posiłków. 

--- Cytuj ---Swoją drogą Druga Wojna jako apokaliptyczny konflikt z Syndykalistami brzmi nieźle. 
--- Koniec cytatu ---
KR do HoI4 jest duuużo lepszy niż o :)

--- Cytuj ---Tylko hmmm.... nie zgadnę, u Ruskich nazism?

--- Koniec cytatu ---
Zwariowałeś?! Carat jest, po co zmieniać!?

커래얟쓰:
OK jestem nie wtajemniczony. Czym jest AAR :P

O i w końcu jakiś sensowny powód by zobaczyć Rio!

Henryk Pruthenia:
Raport z gry, często fabularyzowany. Częsty przy górach Paradoxu, gdzie mamy gry strategiczne, dzięki czemu na naszych oczach tworzą się historie alternatywne.

Z tym Rio to ja bym nie jechał jednak.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej