Językotwórstwo (conlanging) i światy > Conlangi: a posteriori

Twardowski

<< < (2/4) > >>

Henryk Pruthenia:

--- Cytat: Pingijno w Wrzesień 05, 2011, 15:02:26 ---
--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 05, 2011, 05:58:41 ---Wraszcie jakiś slavlang.

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem jak ty, ale ja już mam dość tego słowiańskiego gówna.

--- Koniec cytatu ---
Primo: cytując, nie WOLNO edytować tego co się cytuje, jeśli już, to powinno się to zaznaczyć.
Secundo: Sam mówi slavlangiem, a nazywa je gównem :D :D :D Mówisz gównem? :D

A co do diakrytyków dla długich, to nie widzę zbytnio powodów za tym... wiele języków tak sobie radzi, że jest podwojone.
--- Cytat: Hapana Mtu w Wrzesień 05, 2011, 06:16:37 ---
--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 05, 2011, 05:58:41 ---Dlaczego wspominam o tym języku? Bo część procesów jest bardzo podobna (w szczególności z /r/, prawie to te same procesy ;O)
--- Koniec cytatu ---
Imiennie z nierozróżnianiem r i l wzorowałem się na koreańskim. A r->iloczas wprowadziłem, żeby sztucznie podnieść sobie frekwencję długich samogłosek.
--- Koniec cytatu ---
Ja tak samo  ;-)
Ale u mnie to poszło za daleko, hehe :D

Pingǐno:

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 05, 2011, 16:27:50 ---
--- Cytat: Pingijno w Wrzesień 05, 2011, 15:02:26 ---
--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 05, 2011, 05:58:41 ---Wraszcie jakiś slavlang.

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem jak ty, ale ja już mam dość tego słowiańskiego gówna.

--- Koniec cytatu ---
Primo: cytując, nie WOLNO edytować tego co się cytuje, jeśli już, to powinno się to zaznaczyć.
--- Koniec cytatu ---

Nie edytowałem. Cytowałem tylko jedno zdani... a no chyba faktycznie. Przepraszam.

--- Cytuj ---Secundo: Sam mówi slavlangiem, a nazywa je gównem :D :D :D Mówisz gównem? :D

--- Koniec cytatu ---
Nie mówię slavlangiem, tylko językiem słowiańskiem. Nie mówię conlangiem.

A zresztą.

Mścisław Bożydar:
A skąd taka nazwa?

Henryk Pruthenia:

--- Cytat: Pingijno w Wrzesień 05, 2011, 16:41:50 ---
--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 05, 2011, 16:27:50 ---Primo: cytując, nie WOLNO edytować tego co się cytuje, jeśli już, to powinno się to zaznaczyć.
--- Koniec cytatu ---
Nie edytowałem. Cytowałem tylko jedno zdani... a no chyba faktycznie. Przepraszam.
--- Koniec cytatu ---
Nieźle tą edycją zmieniłeś znaczenie całego tekstu.

--- Cytat: Mścisław Ruthenia w Wrzesień 05, 2011, 16:44:37 ---A skąd taka nazwa?

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Hapana Mtu w Wrzesień 05, 2011, 04:18:09 ---Tło historyczne dla tego języka to historia grupy Słowian ze wschodniej Rusi, porwanych w pod koniec XII wieku przez Mongołów jako niewolnicy. Słowianie ci okazali się przydatni jako wytwórcy alkoholu. I tu zaczęła działać fizjonomia - jak wiadomo, do alkoholu Słowianie mają mocniejsze głowy niż Azjaci, tak więc z czasem nasi niewolnicy tak rozpili swych mongolskich panów, że państwo tamtych upadło, na jego zaś gruzach twardogłowi Słowianie Twardowscy zbudowali własne imperium.
--- Koniec cytatu ---
Pewnie dlatego, że Słowianie mają twardą głowę 8-)

Pingǐno:

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 05, 2011, 17:19:16 ---
--- Cytat: Pingijno w Wrzesień 05, 2011, 16:41:50 ---
--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 05, 2011, 16:27:50 ---Primo: cytując, nie WOLNO edytować tego co się cytuje, jeśli już, to powinno się to zaznaczyć.
--- Koniec cytatu ---
--- Koniec cytatu ---
Nieźle tą edycją zmieniłeś znaczenie całego tekstu.

--- Koniec cytatu ---
Oj tam całe! :F

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej