Witam serdecznie

Zaczęty przez Wercyngetoryks, Czerwiec 23, 2013, 20:41:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wercyngetoryks

Witam państwa, jestem Bartek, mieszkam w Dobrej (pow. bolesławiecki). Językoznawstwem interesuję się od momentu pierwszego kontaktu z Internetem, a zatem od 5 lat. Pochłonąłem już chyba całą, polską Wikipedię, jeśli chodzi o artykuły z zakresu językoznawstwa. 23 maja 2012r. zakupiłem w Warszawie pierwszy podręcznik do nauki języka obcego, a ściślej mówiąc - do j. węgierskiego. Dziś umiem go jeszcze dosyć słabo, jeśli chodzi o słownictwo, ale gramatykę opanowałem w wysokim stopniu. Wziąłem się zatem za język słowacki (od 25 maja 2013r.). Tworzenie własnego języka to moje marzenie jeszcze z czasów, kiedy byłem małym brzdącem z niepełną świadomością. Bardzo mi się ono wdrukowało w pamięć. Dziś, kiedy mam Internet i wiem już trochę na ten temat, zaczynam te marzenie realizować. Obecnie rozglądam się po Waszym forum i niedługo wezmę się za pisanie.
ChWDChRL
  •  

Aureliusz Chmielewski

#1
Witam na naszym forum!
The n-word
  •  

Spiritus

Witam galoty, rozgość się.
  •  

Hapana Mtu

Cytat: Spodnie w Czerwiec 23, 2013, 20:41:4423 maja 2012r. zakupiłem w Warszawie pierwszy podręcznik do nauki języka obcego, a ściślej mówiąc - do j. węgierskiego. Dziś umiem go jeszcze dosyć słabo, jeśli chodzi o słownictwo, ale gramatykę opanowałem w wysokim stopniu.
Tessék, egy magyar nyelvű újonc. Szervusz. Egyre többen vagyunk itt. Jakby co, to mamy na forum wątki do rozmawiania o węgierskim i po węgiersku.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Pluur

  •  

Henryk Pruthenia

Witam!
Jestem od masowej produkcji slawlęgów i różnech dziwactw!

CookieMonster93

Cytat: Spodnie w Czerwiec 23, 2013, 20:41:44
Wziąłem się zatem za język słowacki (od 25 maja 2013r.).
+10000000pkt. na starcie, chociaż osobiście preferuję czeski. :-)
Witam, miłego pobytu i dużo konlangów :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •