Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

Takie pytanko: Jeśli język był już zaprezentowany na tamtym forum, to można zrobić o nim nowy temat?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Fanael

  •  


Canis

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 15, 2011, 18:38:24
Takie pytanko: Jeśli język był już zaprezentowany na tamtym forum, to można zrobić o nim nowy temat?
Tak. I właśnie to mnie najbardziej jarało w przeniesieniu forum, przyznam się. Możliwość zaprezentowania starych rzeczy w odświeżony sposób, bez błędów.. i nie dublując tematu.

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 18:41:09
Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 18:37:42http://custom.simplemachines.org/mods/
Aha, czyli nie. Szkoda.
Szukaj, a nie cudujesz ;p
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 18:41:43Tak. I właśnie to mnie najbardziej jarało w przeniesieniu forum, przyznam się. Możliwość zaprezentowania starych rzeczy w odświeżony sposób, bez błędów.. i nie dublując tematu.
No właśnie...

Cytat
Szukaj, a nie cudujesz ;p
Nie mogę właśnie nic takiego znaleźć. Cholera :(. Chyba będę musiał poszukać dokumentacji API SMF, i samemu takie coś napisać.

Ale skina mógłbyś wrzucić, o np. takiego...
  •  

Canis

Czy opowiadałem wam już o wadach SMF? xD
  •  

Silmethúlë

Z pewnością są jakieś ficzery cenzury, czy czegoś w tym rodzaju, albo jakieś proste sposoby rozbudowy BBCode'u. Można by spróbować zrobić przekształcanie SAMPA na IPA. W najgorszym wypadku można się pokusić o samodzielne napisanie czegoś takiego, kwestia tylko poznania mechanizmu dodatków forum...
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 18:46:46
Czy opowiadałem wam już o wadach SMF? xD
Nie, dziadku Canisie, opowieeeedz płosieeee... :D
  •  

Canis

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 18:48:34
Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 18:46:46
Czy opowiadałem wam już o wadach SMF? xD
Nie, dziadku Canisie, opowieeeedz płosieeee... :D
Ustawiłem na siłę wszystkim styl o jaki prosiłeś, by każdy mógł nawyzywać :PP

Co do wad SMF... za dużo tu zależy od stylu. Np. język forum albo, chyba, uśmieszki i modyfikacje - coś, co będzie Ci działało bajerancko w głównym stylu, może nie działać, jeśli masz ustawiony jakikolwiek inny... ale zobaczymy.
  •  

Fanael

Można prosić o coś ciemnego, na przykład takie coś?
  •  

kmitko

Bug, humor i obczyzna.
  •  

Canis

Cytat: kmitko w Sierpień 15, 2011, 18:56:36
A może by zainstalować Drafts: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2621
Zainstalowane - ale pewnie nie działa w wersji polskiej lub pod tym stylem. ;s
  •  

Canis

Cytat: Fanael w Sierpień 15, 2011, 18:52:16
Można prosić o coś ciemnego, na przykład takie coś?
Link do tego nie wczytuje mi się.
  •  

Fanael

#43
Mi się wczytuje... :/



Właśnie dostałem przy pisaniu posta coś takiego: Warning: require(/home/jezykotw/public_html/f/cache/data_[...]-SMF-modSettings.php)
[function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/jezykotw/public_html/f/Sources/Load.php on line 2699

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/jezykotw/public_html/f/cache/data_[...]-SMF-modSettings.php'
(include_path='.') in /home/jezykotw/public_html/f/Sources/Load.php on line 2699

WTF?
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 18:51:06Co do wad SMF... za dużo tu zależy od stylu. Np. język forum albo, chyba, uśmieszki i modyfikacje - coś, co będzie Ci działało bajerancko w głównym stylu, może nie działać, jeśli masz ustawiony jakikolwiek inny... ale zobaczymy.
Aha. No to zajebiście.

BTW, coś nie wczytuje się ten obrazek.
  •