Trzy razy...

Zaczęty przez Canis, Luty 07, 2012, 09:56:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

Towarzysz Mauzer

CytatAle nie przeczytam tego. Szkoda. Ale z drugiej strony, wy umiecie to, a ja dziś zamiast uczyć się podrywałem jedną koleżankę. Nie wiem po co. Chyba mi za bardzo w ferie nudzi... :D
Бѫ́дь мѫщызнѫ́, неподрыϐай колежанък - уч се Хангылѣ! Ѣ тъж го неумѣлъм ϐогуле, але праϐдъ поϐедѣвшы, нема ниц прощего, тыле цо рощытыϐане може быть тют часохлоннъ.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Vilène

Cytat: Towarzysz Mauzer w Luty 10, 2012, 12:30:36
CytatAle nie przeczytam tego. Szkoda. Ale z drugiej strony, wy umiecie to, a ja dziś zamiast uczyć się podrywałem jedną koleżankę. Nie wiem po co. Chyba mi za bardzo w ferie nudzi... :D
Бѫ́дь мѫщызнѫ́, неподрыϐай колежанък - уч се Хангылѣ!
Wiesz co? Jak gardze Henrykiem, tak uważam, że jednak lepiej robi wyrywajonc dźewuhy, a ńe uczonc śe ńepotszebńe koreańskih znaczkuw... przynajmńej ma jakiegoś lajfa i hoćasz zaruha.
  •  

Towarzysz Mauzer

Нех неспи, то бѫде мѣл едно и друге! :Д
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Alfrún Trollsdóttir

Pozarywa, pozarywa, a potem dziewucha zobaczy, co on robi w czasie wolnym i Heniu znowu będzie miał czas na naukę niepotrzebnych znaczków. Ja co prawda też po koreański niet, ale mi się podoba estetycznie co sobie piszecie. To jak słuchanie piosenek po francusku. Jak wiesz, co śpiewają, to połowa frajdy ginie.
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •  

Canis

Ja spędziłem sylwka w towarzystwie damy, niedługo jadę do innej znajomej, bo ma urodziny, a jeszcze jedna mnie teraz dość poważnie interesuje i w sumie do niej się zalecam, bo pierwsza okazała się mało ze mną zgodna. I znam koreańskie krzaczki. Win na całej linii. xD

CytatJa co prawda też po koreański niet, ale mi się podoba estetycznie co sobie piszecie. To jak słuchanie piosenek po francusku. Jak wiesz, co śpiewają, to połowa frajdy ginie.
Mam tak ze wszystkim poza hangylem. Nie wiem czemu, nawet jak szybciutko umiem to i pisać i czytać, to dalej mnie to rajcuje. Może dlatego, że niewielka liczba znaków w porównaniu do wielkiej liczby fonemów polskich i słaba możliwość zapisania zbitek spółgłoskowych skutkuje tym, że i tak musisz się domyślać, co kto chciał napisać... :o
  •  

Vilène

Cytat: Towarzysz Mauzer w Luty 10, 2012, 12:54:57
Нех неспи, то бѫде мѣл едно и друге! :Д
Ale spać tszeba, inaczej śe umże z braku snu.

Cytat: Canis w Luty 10, 2012, 15:18:05
Ja spędziłem sylwka w towarzystwie damy, niedługo jadę do innej znajomej, bo ma urodziny, a jeszcze jedna mnie teraz dość poważnie interesuje i w sumie do niej się zalecam, bo pierwsza okazała się mało ze mną zgodna. I znam koreańskie krzaczki. Win na całej linii. xD
No ale się wcześniej koreańskich znaczków nauczyłeś, więc teraz masz czas na wyrywanie dup.
  •  

Canis

Koreańskie krzaczki są w cholerę proste, tylko wyglądają strasznie. Na tym polega ich wspaniałość.
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Ⓐ Vilén w Luty 10, 2012, 15:33:52
Cytat: Towarzysz Mauzer w Luty 10, 2012, 12:54:57
Нех неспи, то бѫде мѣл едно и друге! :Д
Ale spać tszeba, inaczej śe umże z braku snu.
Nie prawda. Ja śpię po 3~5 h dziennie i żyję
Cytat: Alfrún Trollsdóttir w Luty 10, 2012, 13:22:23
Pozarywa, pozarywa, a potem dziewucha zobaczy, co on robi w czasie wolnym i Heniu znowu będzie miał czas na naukę niepotrzebnych znaczków. Ja co prawda też po koreański niet, ale mi się podoba estetycznie co sobie piszecie. To jak słuchanie piosenek po francusku. Jak wiesz, co śpiewają, to połowa frajdy ginie.
Ta dziewucha też akurat uczy się dziwnych znaczków. Kitajskich (przeraża mnie)
Cytat: Canis w Luty 10, 2012, 16:25:04
Koreańskie krzaczki są w cholerę proste, tylko wyglądają strasznie. Na tym polega ich wspaniałość.
Wiem, kiedyś się nawet ich uczyłem ;p :D

Alfrún Trollsdóttir

Japońskich i piktogramów. (To z tych, co jeszcze nie znam). Ale prawda, do kitajskich trzeba mieć łeb. I dobre oczy. Na papierze nic nie mogę odczytać.
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia