Fetysze

Zaczęty przez Ojapierdolę, Styczeń 03, 2013, 15:10:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feles

Cytat: 카니스 w Styczeń 03, 2013, 15:03:46
Ja bym dał "ulubiony fetysz seksualny lingwistyczny".
Fix'd.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

CookieMonster93

Cytat: Feles muribus w Styczeń 03, 2013, 15:10:04
Cytat: 카니스 w Styczeń 03, 2013, 15:03:46
Ja bym dał "ulubiony fetysz seksualny lingwistyczny".
Fix'd.

Mi się podoba mała omega, wygląda ponętnie :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Vilène

Cytat: CookieMonster93 w Styczeń 03, 2013, 15:12:42
Cytat: Feles muribus w Styczeń 03, 2013, 15:10:04
Cytat: 카니스 w Styczeń 03, 2013, 15:03:46
Ja bym dał "ulubiony fetysz seksualny lingwistyczny".
Fix'd.

Mi się podoba mała omega, wygląda ponętnie :-)
A mi é. É é é é é!
  •  

Mścisław Bożydar

A mi ð, ō oraz ū ^.^
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Mi zaś "B", "ı" oraz "o". I ligatury ao-ay-au <3
  •  

Pingǐno

Drżąca wargowa jest taka egzotyczna. c:
  •  

Noqa

Eeee... egzotyczna? Przecież ludzie robią to na całym świecie, w tym w Polsce bez wyjątku.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Pingǐno

Cytat: Noqa w Styczeń 03, 2013, 20:30:13
Eeee... egzotyczna? Przecież ludzie robią to na całym świecie, w tym w Polsce bez wyjątku.

I to jest właśnie piękne
  •  

Jątrzeniot

À propos egzotycznych dźwięków. Skrobiąc konlang, który miał mieć [q], [ɢ] zacząłem się zastanawiać, jak użytkownicy języków mających te dźwięki to robią, że nie chce im się rzygać, kiedy nimi mówią. Przecież to jak wtykanie palca do gardła!
  •  

tob ris tob

[q], [χ] i [ʀ] są fajne. ^^ Przynajmniej dla mnie. No, może bez tego ostatniego.
Dzień dobry :-)
  •  

Pingǐno

Cytat: Jątrzeniot w Styczeń 04, 2013, 16:46:42
À propos egzotycznych dźwięków. Skrobiąc konlang, który miał mieć [q], [ɢ] zacząłem się zastanawiać, jak użytkownicy języków mających te dźwięki to robią, że nie chce im się rzygać, kiedy nimi mówią. Przecież to jak wtykanie palca do gardła!

Gardłowe ka!
  •  

Canis

Cytat: Jątrzeniot w Styczeń 04, 2013, 16:46:42
À propos egzotycznych dźwięków. Skrobiąc konlang, który miał mieć [q], [ɢ] zacząłem się zastanawiać, jak użytkownicy języków mających te dźwięki to robią, że nie chce im się rzygać, kiedy nimi mówią. Przecież to jak wtykanie palca do gardła!
Regularne wtykanie palca do gardła też uniewrażliwi tą część ciała i przestaniesz mieć odruch wymiotny.
  •  

CookieMonster93

Cytat: 카니스 w Styczeń 04, 2013, 17:13:08
Cytat: Jątrzeniot w Styczeń 04, 2013, 16:46:42
À propos egzotycznych dźwięków. Skrobiąc konlang, który miał mieć [q], [ɢ] zacząłem się zastanawiać, jak użytkownicy języków mających te dźwięki to robią, że nie chce im się rzygać, kiedy nimi mówią. Przecież to jak wtykanie palca do gardła!
Regularne wtykanie palca do gardła też uniewrażliwi tą część ciała i przestaniesz mieć odruch wymiotny.

Marty posługujące się takimi językami, muszą być bardzo fajne. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytat: CookieMonster93 w Styczeń 04, 2013, 18:27:50
Cytat: 카니스 w Styczeń 04, 2013, 17:13:08
Cytat: Jątrzeniot w Styczeń 04, 2013, 16:46:42
À propos egzotycznych dźwięków. Skrobiąc konlang, który miał mieć [q], [ɢ] zacząłem się zastanawiać, jak użytkownicy języków mających te dźwięki to robią, że nie chce im się rzygać, kiedy nimi mówią. Przecież to jak wtykanie palca do gardła!
Regularne wtykanie palca do gardła też uniewrażliwi tą część ciała i przestaniesz mieć odruch wymiotny.

Marty posługujące się takimi językami, muszą być bardzo fajne. :-)
marty*

Te marty muszą też być bardzo mądre i w ogóle..
The n-word
  •  

Ghoster

#14
[...........]
  •