Zarządzanie forum > Organizacja

Czas edytowania własnych postów

<< < (5/5)

Vilén:

--- Cytat: lehoslav w Sierpień 21, 2011, 23:53:59 ---Co za paranoja? Wzniosłe zdania "żyj i pozwól żyć innym"? "Wątek piętnujący"??

--- Koniec cytatu ---
Przyzwyczaj się. Tak już jest na tym forum.

Canis:

--- Cytat: lehoslav w Sierpień 21, 2011, 23:53:59 ---
--- Cytat: varpho w Sierpień 21, 2011, 15:33:37 ---no i bardzo dobrze.
żyj i pozwól żyć innym.

tylko że skąd ja to miałem wiedzieć, że tylko dodałeś dwa zdania? zakładasz wątek piętnujący osoby poprawiające swoje wpisy, po czym sam dajesz powody do mniemania, że się tego dopuszczasz.

w żadnym innym wypadku by mi to nie przeszkadzało, sam też oczywiście edytuję swoje posty, poprawiając literówki i takie tam. a jeszcze przy okazji przypomnę - funkcjonuje coś takiego jak "ETA", co usuwa wątpliwości.

--- Koniec cytatu ---

Co za paranoja? Wzniosłe zdania "żyj i pozwól żyć innym"? "Wątek piętnujący"?? Za dużo grzybków?  :-o

--- Koniec cytatu ---
...Paranoja?

--- Cytat: lehoslav w Sierpień 21, 2011, 00:22:17 ---
--- Cytat: Canis w Sierpień 20, 2011, 23:07:40 ---Lehoslav: pisz dłuższe posty, i z większą gracją, do stu rozjechanych jeży...

--- Koniec cytatu ---

Mogę tu w ogóle nie pisać, jeżeli to problem...

--- Koniec cytatu ---
Narzekasz na wyniosłe posty i nie ufasz nikomu, a sam edytujesz swoje posty i sugerujesz, że jak nie będzie po Twojej myśli, to wyjdziesz. Ogarnij się i pisz jak na użytkownika forum przystało. A na temat: większość ludzi jest przeciwko.

lehoslav:

--- Cytat: Canis w Sierpień 22, 2011, 09:05:14 ---Narzekasz na wyniosłe posty i nie ufasz nikomu, a sam edytujesz swoje posty i sugerujesz, że jak nie będzie po Twojej myśli, to wyjdziesz. Ogarnij się i pisz jak na użytkownika forum przystało. A na temat: większość ludzi jest przeciwko.

--- Koniec cytatu ---

1) Gdzie pisałem, że nie ufam nikomu? Jakoś sobie nie przypominam.
2) Gdzie sugeruję, że jak nie będzie po mojej myśli, to wyjdę? Moja komentarz, że "nie muszę tu wcale pisać" dotyczył tak jakby twojego komentarza, że nie podoba Ci się mój styl pisania(?) i niczego więcej.
3) Sam edytuję posty tylko w takim czasie, jaki uważam za słuszny: do 10 minut. Nigdzie nie pisałem o całkowitym wyłączeniu opcji, a tylko o ograniczeniu czasowym.

Kobieca logika, czy wtórny analfabetyzm?

lehoslav:
A w ogóle to nie widzę sensu kontynuować dyskusji: mój pomysł się nie spodobał i to akceptuję. Koniec dyskusji. Tylko nie jarzę, po co się do mnie przypierdalacie.
Najlepiej by było całkowicie usunąć ten temat.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej