Językotwórstwo (conlanging) i światy > Inspiracje

Pomysł na zryty forumowy projekt

<< < (2/22) > >>

Feles:
Jestem we wnętrzu.

Mścisław Bożydar:
Jestem chętny :D
Możecie się spodziewać hardkorowej wersji mścisławowej normy polszczyzny przeplatanej pomysłami ze snuci :D

CookieMonster93:
Ja już swoje dialekty dla polszczyzny na forum opisałem. W sumie... w pełni opisana została gwara szybecka, reszta czeka na opracowanie lokalnego słownictwa (dużo tego nie ma, jedynie w szybeckiej jest dużo). Także, jeśli interesuje Cię gwara szybecka -> odsyłam do a posteriori i moich nowofundlandzkich dialektów. :-) Myślę, że znajdziesz bezproblemowo.

EDIT: Oficjalny nowofundlandzki dialekt polszczyzny również opisałem w pełni.

Henryk Pruthenia:
Ale tu chodzi o coś nowego, drogi CookieMonster urodzony w roku 93 (jeżeli dobrze rozumiém nik).
Tak więc mamy mię, Ghostera, Jątrzeniota, Felesa, oraz Mścisława Ruthenję.
Mój pomysł jest taki: czekamy na powrót Dynozaura, na jego przyłączenie się do projektu, bądź dużo dużo mniéj prawdopodobne (Dynozaur raczéj by takiéj okazji nie ominął) odrzucenie idei. Po drodze, oczywiście możecie się daléj zgłaszać
Od tego momenti przez tydzień pracują nasze mózgi, kopci się z nam uszu i wymyślacie i opisujecie co tam powymyślacie. Przesyłacie mnie to dopiéro po tyogdniu. Nie wcześniéj (bo coś się wam potém zmieni, i będziecie mnie spamowali skrzynkę).
Od tego momentu będę miał jakieś dwa dnia, by ułożyć text, i daléj niespieesznie (góra tydzień) tłumaczymy to na nasze djalekta.
Potém ja trzasnę tabelkę na wiki z porównaniém tego wsyzstkiego i tyle. Jaramy się i onanizujemy się ze szczęścia.

PS: Prosiłbym użytkowników w tém biorącech udział o swojego rodzaju realizm)

spitygniew:
Dołąnczam się.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej