Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 02, 2012, 19:01:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

skomand

To mogło by wypalić ale trzeba by zmienić zasady na jakich to miało by się odbywać.
  •  

Pluur

  •  

ShookTea

Paaanie, co pan chce? Zmusić do pracy w Aerze? To wolny kraj przecie.
  •  

zabojad

Wpadłem na pomysł ażeby trochę Aer ożywić, bo chciałbym do niego wcisnąć kilka nacji. Ale Aer ma sporo braków: przede wszystkim niech jakiś miejscowy astronom ogarnie tą planetę i jej układ słoneczny; po drugie spoko byłoby opracowanie lepszej mapy, ze skalą etc. Dobrze byłoby ustalić jeszcze może coś w stylu kręgów kulturowych i cywilizacyjnych; po trzecie dobrze byłoby dopracować zasady tego conworldu, pokroju poziomu postępu cywilizacyjnego etc.
Ja osobiście pogrupowałbym twórców w jakieś sensowne grupy(np. kontynentalne, wyspowe) i w tych grupach ustalał szczegóły pokroju cywilizacji dominującej w regionie, języków, technologi etc.
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Obcy

Fajnie, że Aer wrócił, ale i tak zostanę przy swoim ponaddziesięcioletnim świecie, nazywanym błędnie przeze mnie wyspiarskim... Przy okazji: ten świat jest głównie alternatywą Ziemi, tylko że przyjęto inną geografię, ale historia toczy się o wiele pomyślniej i moim zdaniem "bardziej prawidłowo" niż na Ziemi (choć nie całkiem, czego przykładem jest okryta na forum złą sławą Wielka Wojna Ideologiczna).
  •  

Pluur

zabojadu!

Ja chętnie pomogę przy tym wszystkim. Co do zależności astronomicznych coś dałoby się wyskrobać, kręgi cywilizacyjne i języki to by trza ustalić z innymi, jeśliby ktoś chciał
  •  

Pingǐno

#621
Dajcie mi znać, jak ten projekt faktycznie ożyje. xD

(Yay, 100 pomożeszów.)
  •  

spitygniew

Aer - dobrze, że zdechł.
P.S. To prawda.
  •  

ShookTea

:O

Mógłbym mieć wkład w Aer w postaci układu słonecznego. Znam się na tym, tym to potwierdzam: http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=1485.msg58247#msg58247
  •  

Pluur

Proszę do mnie pisać na priv tutej i podać swoje fejzbóki, tam (KTO CHCE!) się zgada i w swej grupce zrobimy ów conworld..
  •