Kyon > Kyon

Mapy Kyonu

(1/10) > >>

Úlfurinn:
Temat z uniwersalnymi(?) mapami Kyonu i regionów Kyonu.
Na początek dam dwie (jeśli komuś zgwałciłem granice w górach, to przepraszam):


MAPA POLITYCZNA KYONU
Spoiler[close]MAPA KYONU
Spoiler[close]
Jeszcze przygotuję mapy poszczególnych regionów Kyonu, jeśli ktoś potrzebuje poza tym mapy regionu swojego państwa mogę zrobić, ale nie wiem dokładnie. kiedy.
Chciałbym jeszcze zrobić mapę fizyczną Kyonu (nie jakąś super-dokładną), co pozwoliłoby na zaznaczenie najważniejszych rzek, tylko nie wiem, jak wygląda ukształtowanie terenu na planecie.

Pluur:
Chapeaux bas! Bardzo, bardzo, bardzo dobre mapy! Jedynie w paincie przy kolorowaniu państw zostają takie trójkolorowe granice, acz dla mnie nie jest to problem.


--- Cytat: Úlfurinn ---Chciałbym jeszcze zrobić mapę fizyczną Kyonu (nie jakąś super-dokładną), co pozwoliłoby na zaznaczenie najważniejszych rzek, tylko nie wiem, jak wygląda ukształtowanie terenu na planecie.
--- Koniec cytatu ---
To tak:
- rzeźba terenu: kiedyś, chyba Todsmer, toto wrzucił, jednak jest to takie przybliżenie, jakby powiedzieć, że Polska leży na wysokości 500 m. n. p. m.
- równiki
- klimat
- rzeki: i tutaj jest problem, bo każdy robił rzeki na mapach lokalnych,
--- Ajdynir, Ajdynir 2 - pustynia
--- Trugowie
--- Erutia, Erutia 2
--- Iszarja
--- Mokucja, Mokucja 2
--- Szur/Enekowie
--- Wschód
Tyle znalazłem

Úlfurinn:
Rzeki łatwo przeorganizować, natomiast ukształtowanie terenu w skali po 100m n.p.m. by się przydało.

Mógłbym zrobić taką alternatywną mapę terenu, opierając się na tym, co dał Todsmer i na własnych fantazjach, ale z drugiej strony w ten sposób mogę popsuć czyjeś założenie (położenie miasta/rzeki).

No chyba, że najpierw porobię konkretne regiony, a następnie osoby posiadające kraje w danym regionie powiedzą, jak mniej więcej wygląda ukształtowanie i wskażą najważniejsze góey/kotliny/doliny/depresje itd.

Pluur:

--- Cytat: Úlfurinn w Kwiecień 03, 2018, 13:08:42 ---Mógłbym zrobić taką alternatywną mapę terenu, opierając się na tym, co dał Todsmer i na własnych fantazjach, ale z drugiej strony w ten sposób mogę popsuć czyjeś założenie (położenie miasta/rzeki).

No chyba, że najpierw porobię konkretne regiony, a następnie osoby posiadające kraje w danym regionie powiedzą, jak mniej więcej wygląda ukształtowanie i wskażą najważniejsze góey/kotliny/doliny/depresje itd.

--- Koniec cytatu ---
Jak da się łatwo edytować to może pierw zrobić krok pierwszy, a potem edytować w newralgicznych miejscach?

Henryk Pruthenia:
Hola, hola, Panowie!
Nic beze mnie!
Co do mapy ukształtowania terenu - dawno temu zostało ustalone, że jest ona nieważna. Jedyną granicą gór, jest granica gór z mapy klimatycznej i politycznej - innych gór nie zaznaczamy.
Sama mapa ładnie powiększona, na pewno się przyda :)

Mam pytanie, Krewetko, jak to robiłeś? W Paintu? :P Będę musiał załagodzić/wyostrzyć linię brzegową w niektórych miejscach niestety, już to widzę :) Ale jak się zgra z mapami gór, a potem doda rzeki, to każdy ją będzie mógł dalej rozszerzać :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej