Zarządzanie forum > Organizacja

Jak ustawić sobie dobrą czcionkę na forum?

<< < (5/5)

BartekChom:
A może warto to przykleić? Po reinstalacji systemu znowu musiałem poprawić czcionkę, a temat spadł prawie na dno.

Admin: Tak mi przykro.

CookieMonster93:
Ja, żeby było widać diakrytyki w moich postach (głównie diakr. do IPA) po prostu zmieniałem czcionkę w poście. Ta czcionka obecna nie jest zła, ale jestem dalekowidzem i trochę ciężej mi się ją czyta, litery są trochę szczuplejsze. Ustawiłem sobie powiększenie okna z 100 na 110% i jest w miarę git.

Mimo wszystko dobry ruch administracji, będzie widać krzaczki, więc jest na plus. Do czcionki można się przyzwyczaić, ale proponuję ją powiększyć :D

Vilène:
Ponieważ ostatnio niektórzy narzekają na za małe rozmiary czcionek na forum utrudniające czytanie, postanowiłam zapostować dla was Nieoficjalny Tutorial Ustawiania Minimalnego Rozmiaru Czcionki w Przeglądarce:

Mozilla Firefox

1. Wchodzimy w preferencje przeglądarki, wybierając przycisk Preferencje w trójkreskowym menu bądź pozycję Edycja > Preferencje w menu klasycznym.

2. Przechodzimy w otwartym oknie preferencji/w otwartej stronie preferencji na kartę Treść i klikamy w przycisk Zaawansowane w sekcji Czcionki i kolory:3. Ustawiamy Minimalny rozmiar czcionki w otwartym przez to oknie:4. Klikamy na OK i jeszcze raz OK.

Chromium / Google Chrome

1. Wpisujemy chrome://settings/fonts w pasku adresu.

2. Na otwartej stronie wyszukujemy sekcję Minimalny rozmiar czcionki i przesuwamy suwak do pożądanego rozmiaru:3. Klikamy Gotowe.i zamykamy stronę ustawień.

Internet Explorer / Opera

Kidding, przecież tego nikt nie używa xD.

Tak więc stosując to nie będziecie musieli czekać na to aż Todsmer wam przyjdzie i ustawi wewnąrz posta :P.

Ghoster:
[...........]

Canis:

--- Cytat: Ghoster w Czerwiec 24, 2015, 01:21:44 ---Tutorial by Ghoster:

1. Nie być chujem i tego rozmiaru nie zmieniać.
2. ???
3. Profit!

--- Koniec cytatu ---
Shitpost.


--- Cytat: CookieMonster93 w Styczeń 25, 2013, 14:37:25 ---Ja, żeby było widać diakrytyki w moich postach (głównie diakr. do IPA) po prostu zmieniałem czcionkę w poście. Ta czcionka obecna nie jest zła, ale jestem dalekowidzem i trochę ciężej mi się ją czyta, litery są trochę szczuplejsze. Ustawiłem sobie powiększenie okna z 100 na 110% i jest w miarę git.

Mimo wszystko dobry ruch administracji, będzie widać krzaczki, więc jest na plus. Do czcionki można się przyzwyczaić, ale proponuję ją powiększyć :D

--- Koniec cytatu ---
Przypomnijcie mi, dlaczego właściwie macie jakieś problemy z czcionkami?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej